polecane produkty

Połączenie klasyki i nowoczesności

Szklana tablica kredowa to absolutny hit producenta SECURIT. Pasuje do każdego rodzaju wnętrza. Będzie wyglądać rewelacyjnie w eleganckim salonie, nowoczesnej sypialni lub stylowej kuchni. Jest uniwersalna i niekoniecznie musi być zawieszona na ścianie. Jeśli postawisz ją na komodzie i oprzesz o ścianę, będzie wyglądać tak samo rewelacyjnie jak w wersji na ścianie. Zapisz na niej najważniejsze notatki, informacje dla bliskich bądź zwyczajnie miłe słowo dla kogoś dla ciebie ważnego. Nie bój się rysować! Brak pomysłu na rysunek? Damy radę! W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo szablonów z literami i rysunkami. Gwarantujemy, że taki przekaz informacji przyciągnie uwagę klientów. Zadbaj, aby czas spędzony z Twoimi gośćmi przy kawie, herbacie, ciastku lub obiedzie upływał w miłej atmosferze. Securit Ci w tym pomoże!

Ozdoba każdego wnętrza

Tablica kredowa sama w sobie bez żadnych dodatkowych dekoracji jest świetną ozdobą. Doskonale sprawdzi się w minimalistycznych wnętrzach. Udekoruj swoje wnętrze nowoczesną i praktyczną tablicą kredową. Posłuży Ci ona nie tylko jako miejsce przekazywania informacji, ale również ozdoba wnętrza. Biel jest kojarzona nie tylko z nowoczesnością, ale również z czystością, która każdemu pozytywnie się kojarzy i dobrze wpływa na spędzanie wolnego czasu. Dlatego biała tablica w białej ramie wzbudzi zaufanie wśród odwiedzających Cię gości. Tablicę możesz powiesić w takim miejscu, jakie akurat masz ochotę. Zawieś ją w kuchni by umieścić na niej ulubione przepisy i już zawsze mieć je pod ręką. Powieszona w przedpokoju będzie doskonałym miejscem dla wszystkich domowników na sporządzanie notatek. Tablica kredowa łączy w sobie funkcjonalność i oryginalny wygląd. Zawieszona w pokoju dziecka może służyć, jako miejsce do zapisania materiału do nauki na kartkówkę, planu lekcji lub spisu zajęć dodatkowych.

Szklana tablica w domu? Tak!

Produkt marki Securit sprawdzi się w mieszkaniach o różnych stylach i gwarantujemy, że pasuje do każdego pomieszczenia w domu. Perfekcyjnie gładka powierzchnia do pisania sprawia, że użytkowanie tablicy to sama przyjemność. Zastąp obrazki w ramkach szklaną tablicą z własnymi rysunkami i treściami. Baw się z dziećmi, poczuj się jak one! Zmywanie jest banalnie proste – wystarczy przetrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką i ponownie nanieś tekst. W zestawie znajduje się zestaw montażowy oraz dwa pisaki kredowe (biały i czarny). Więcej kolorów i rozmiarów markerów znajdziesz w naszej ofercie.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 60x40x1 cm
  • waga: 1,25 kg

WBW-GL-BL-60
4 Przedmioty