Must have w gastronomii!

Stołowe, dwustronne tabliczki na drewnianej podstawie to ozdoba i funkcjonalność Twojego lokalu gastronomicznego. Przedstawienie menu w takiej formie sprawi, że przyciągniesz uwagę klientów. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Zapisz danie dnia lub aktualną promocję w ciekawej formie i umieść je na ladzie barowej lub stołach restauracyjnych. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Tabliczki na drewnianej podstawie występują w wielu kształtach, dzięki czemu idealnie dopasujesz je do swoich potrzeb. Użyj tabliczki w kształcie filiżanki do kawy i rozpisz na niej pozycje dla kawoszy. Zaskakuj swoich gości i bądź o krok do przodu wśród konkurencji.

Tabliczka w lokalu usługowym

Stołowa tabliczka z ciekawymi kształtami znajdzie zastosowanie w lokalach usługowych typu salon fryzjerski, dentysta, czy bawialnia dla dzieci. Możesz wykorzystać ją jako element dekoracyjny, na którym zaprezentujesz ceny swoich produktów lub promocje dnia. Jakakolwiek informacja przedstawiona w taki sposób, z pewnością przyciągnie uwagę klientów! Możesz iść o krok dalej i umieścić większą, czystą tabliczkę na stolikach wraz z markerami. Po co? Niech klienci napiszą lub narysują cokolwiek chcą. Gwarantujemy, że dostarczysz im mnóstwo radości podczas oczekiwania na wykonanie usługi.

Tabliczki w domu?

Oczywiście, że tak! Tabliczka jest lekka, dzięki czemu możesz ją stale przenosić do różnych pomieszczeń, w zależności od tego gdzie będzie Ci potrzebna. Dzięki drewnianej podstawie tabliczka jest stabilna, a Twoja pociecha może ćwiczyć na niej pisanie i rysowanie. Jeśli chcesz uczyć się języka obcego, zapisuj codziennie kilka słówek i umieść ją w miejscu, w którym dużo przebywasz - skorzystaj, z aż dwóch stron tabliczki. Spisuj listę zakupów i rozpisuj plan tygodnia dla Twojej rodziny. Wykorzystaj ją tak, aby pomagała Ci w organizacji i planowaniu.

Pisanie i malowanie po tablicach jest niezwykle łatwe, wystarczy użyć naszych markerów kredowych, które dostępne są w aż 11 kolorach i posiadają różne końcówki, które zapewniają precyzyjne uzupełnienie tablicy. Wybierz swoje ulubione kolory i ciesz się głębokimi i trwałymi rysunkami na długo. Stojące tablice kredowe zapewnią.