polecane produkty

„Must have” w gastronomii

Stołowa tabliczka kredowa w podstawce z drewna kauczukowego, lakierowanego na kolor jasnego drewna. Służy ona do zapisu ważnych informacji dla klientów. Możesz umieścić na niej promocję dnia, proponowane danie. Tabliczka jest dwustronna, więc z jednej strony zakomunikuj o danej potrawie, a z drugiej o drinku. Napisz coś miłego dla swoich gości. Produkt niewielkich rozmiarów może znajdować się na każdym stoliku lub na ladzie. Narysuj kawę, podaj cenę i podpisz „Zacznij dzień od espresso!”. Jeśli nie masz pomysłu użyj gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Po gładkiej, matowej powierzchni można pisać zwykłą kredą lub pisakami kredowymi, które nie pylą się i nie brudzą rąk.

Lokale usługowe, biura

Produkt jest na tyle uniwersalny, że sprawdzi się w wielu miejscach. W salonie fryzjerskim i kosmetycznym zapisz ceny usług, „pobaw się” dostępnymi kolorami markerów, narysuj paznokcie lub włosy. Postaw ją przy wejściu na siłownię i zapisz hasło motywacyjne. Tabliczka jest klasyczna, elegancka i jednocześnie nowoczesna. Dlatego świetnie sprawdzi się w biurze. Czy zdarza Ci się przyklejać karteczki z ważnymi informacjami? Drażni Cię to, że klej w karteczkach nie należy do najmocniejszych i Twoja notatka ląduje na biurku lub podłodze? Gwarantujemy, że solidnie wykonana tabliczka kredowa samoistnie nie zmieni swojego miejsca. Kiedy „odhaczysz” to, co miałeś(aś) do zrobienia, wystarczy przetrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką.

W domu? Jak najbardziej!

Postaw ją w kuchni, aby zapisać przepis od koleżanki lub listę zakupów. Zapisz słówka z języków obcych, żeby szybciej przyswajać wiedzę. Umieść na biurku, a gwarantujemy, że będziesz używać jej często. Produkt jest łatwy do utrzymania w czystości, gdyż tabliczkę można bez problemu wyciągnąć. Ponadto nie straszne mu promieniowanie UV oraz jest odporny na zarysowania.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 32,3x27x7,1 cm
  • waga 0,5 kg
  • kolor podstawka: jasne drewno
ELE-B-LA
4 Przedmioty