Tablice kredowe białe w drewnianej ramie

Powiew nowoczesności w Twoim lokalu

Dwustronna, odporna na wstrząsy, plamy i zarysowania biała tablica kredowa z ramką w tym samym kolorze dopełni wnętrze każdej kawiarni czy restauracji. Jest uniwersalna, więc znajdzie wiele zastosowań. Można zapisywać na niej ważne informacje dla klientów, np. promocje lub oferty dnia. Brak pomysłu na rysunek? Pomożemy! W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo szablonów z literami i rysunkami. Gwarantujemy, że taki przekaz informacji przyciągnie uwagę klientów. Zadbaj, aby czas spędzony przez gości przy kawie, piwie lub dwudaniowym obiedzie wpłynął na chęć powrotu do Twojego lokalu. Białe tablice kredowe z białą drewnianą ramką znajdziesz w dwóch rozmiarach.

Nowoczesna biel w drewnianej ramie

W życiu codziennym często brakuje nam czasu na chwilę relaksu dla siebie. Właściciele kwiaciarni, salonów fryzjerskich, kosmetycznych lub siłowni doskonale zdają sobie z tego sprawę. Obecnie stawiamy przede wszystkim na jakość usług, ale również w dużym stopniu na miejsce, w którym się znajdujemy. Jeśli jest przyjazne i nowoczesne, to czujemy się w nim dobrze i chcemy tam wrócić. Dlatego udekoruj swój lokal nowoczesną i praktyczną białą tablicą kredową. Posłuży Ci ona nie tylko jako tablica informacyjna, ale również ozdoba wnętrza. Biel jest kojarzona nie tylko z nowoczesnością, ale również z czystością, która powinna być perfekcyjnie zachowana w tego typu miejscach. Dlatego biała tablica w białej ramie wzbudzi zaufanie wśród gości.

Brak pomysłu na puste ściany w domu? Wybierz białe tablice kredowe

To żaden problem! Przychodzimy do Ciebie z gotowym pomysłem! Tablice w ramach udekorują każde pomieszczenie Twojego domu. Dosłownie każde! Tablicę możesz powiesić w przedpokoju, kuchni, salonie, sypialni, łazience i pokoju dziecięcym. Potraktuj ten przedmiot jako „zabawkę edukacyjną” i ćwicz ze swoją pociechą pisanie i czytanie. Ogromną zaletą tego produktu jest łatwe zmywanie – wystarczy przetrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką i ponownie nanieś tekst. W zestawie znajduje się zestaw montażowy oraz dwa pisaki kredowe (złoty i czarny). Więcej kolorów i rozmiarów markerów znajdziesz w naszej ofercie.