polecane produkty

Powiew nowoczesności w Twoim lokalu

Dwustronna, odporna na wstrząsy, plamy i zarysowania biała tablica kredowa z ramką w tym samym kolorze dopełni wnętrze każdego pomieszczenia w Twoim domu. Jest uniwersalna, więc znajdzie wiele zastosowań. Można zapisywać na niej ważne informacje dla domowników. Biel kojarzy się wszystkim z czystością i nowoczesnością. Możesz tworzyć na niej rysunki własnego autorstwa. Brak pomysłu na rysunek? Damy radę! W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo szablonów z literami i rysunkami. Gwarantujemy, że taki przekaz informacji przyciągnie uwagę każdego kto tylko pojawi się obok. Zadbaj, aby czas spędzony z Twoimi bliskimi przy kawie, herbacie lub obiedzie wpłynął na chęć powrotu do Twojego lokalu. Securit Ci w tym pomoże!

 

Nowoczesna biel

Tablica kredowa sama w sobie bez żadnych dodatkowych dekoracji jest świetną ozdobą. Doskonale sprawdzi się w minimalistycznych wnętrzach. Udekoruj swoje wnętrze nowoczesną i praktyczną tablicą kredową. Posłuży Ci ona nie tylko jako miejsce przekazywania informacji, ale również ozdoba wnętrza. Biel jest kojarzona nie tylko z nowoczesnością, ale również z czystością, która każdemu pozytywnie się kojarzy i dobrze wpływa na spędzanie wolnego czasu. Dlatego biała tablica w białej ramie wzbudzi zaufanie wśród odwiedzających Cię gości. Tablicę możesz powiesić w takim miejscu, jakie akurat masz ochotę. Zawieś ją w kuchni by umieścić na niej ulubione przepisy i już zawsze mieć je pod ręką. Powieszona w przedpokoju będzie doskonałym miejscem dla wszystkich domowników na sporządzanie notatek. Tablica kredowa łączy w sobie funkcjonalność i oryginalny wygląd. Zawieszona w pokoju dziecka może służyć, jako miejsce do zapisania materiału do nauki na kartkówkę, planu lekcji lub spisu zajęć dodatkowych.

Brak pomysłu na puste ściany w domu?

To żaden problem! Przychodzimy do Ciebie z gotowym pomysłem! Tablice w ramach udekorują każde pomieszczenie Twojego domu. Dosłownie każde! Możesz powiesić wyrób marki Securit w przedpokoju, kuchni, salonie, sypialni, łazience i pokoju dziecięcym. Potraktuj ten przedmiot jako „zabawkę edukacyjną” i ćwicz ze swoją pociechą pisanie i czytanie. Ogromną zaletą tego produktu jest łatwe zmywanie – wystarczy przetrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką i ponownie nanieś tekst. W zestawie znajduje się zestaw montażowy oraz dwa pisaki kredowe (złoty i czarny). Więcej kolorów i rozmiarów markerów znajdziesz w naszej ofercie.

 

Parametry techniczne:

  •  wymiary: 40x30x1 cm
  •  waga: 0,5 kg
WBW-WT-30-40
5 Przedmioty
Rated 3.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

test

gsddfdf

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie