Tablice ścienne

Dla kogo tablice ścienne?

Tablice ścienne kredowe to niezwykły element Twojego wnętrza, który w prosty sposób go odmieni. Nasze tablice kredowe charakteryzują się niezwykłą precyzją wykonania, dużą odpornością na plamy, zarysowania, czy promienie UV. Każdy rodzaj tablicy z łatwością zamontujesz samemu, ponieważ do zestawu dołączony jest sprzęt montażowy. Oferujemy niezwykle szeroką gamę tablic ściennych kredowych, wśród której na pewno odnajdziesz coś dla siebie. Tablice dostępne są w różnych wzorach i formatach, dzięki czemu możesz idealnie dopasować je do swoich potrzeb, podczas aranżowania swojej przestrzeni.

A może tablice ścienne w drewnianej ramie?

W ofercie znajdziesz tablice kredowe czarne w drewnianej ramie, tablice kredowe białe w drewnianej ramie oraz nowoczesne tablice transparentne w drewnianej ramie. Atrakcyjne tablice w zdobionej ramie sprawdzą się nawet w wyszukanych restauracjach. Tablice korkowe to ciekawa możliwość łączenia tablic kredowych, połącz je i baw się efektem swojej pracy. Ponadto sprawdź tablice, na których możesz pisać specjalnymi literkami, które wkładasz w filcową powierzchnię tablicy. Naklejki i samoprzylepne folie urozmaicą każdy, nawet najmniejszy zakątek Twojego domu.

Nowoczesna restauracja dopasowana do potrzeb gości, to ta, w której znajdziesz tablice kredowe. Z ich pomocą w łatwy sposób przedstawisz swoje menu, poinformujesz o aktualnych promocjach, czy napiszesz zwykłe „Dzień dobry”! Rysuj, szkicuj, pisz i sprawdź, jak reagują Twoi goście.

A może tablica ścienna do domu?

Czy Waszym domownikom zdarza się czegoś zapomnieć? Skorzystaj z tablic kredowych i stwórz domowy notatnik, dzięki któremu nie zapomnicie o zakupach, treningu dzieci, czy spotkaniu ze znajomymi. Bawcie się tym i aktywnie korzystajcie z tablic całą rodziną.

Jak wybrać tablice ścienne dla dzieci?

Pokój dziecięcy i tablica kredowa? Strzał w dziesiątkę! Daj przestrzeń do kreatywnego spędzania czasu Twojego dziecka i nie martw się o brudne ściany. Skorzystaj nie tylko z tablic, ale również z ciekawych wzorów, które ożywią pokój Twojej pociechy: motylek, chmurka, czy kwiatuszek? Zdecydujcie razem i rozwijajcie swoje artystyczne talenty w kolorowym stylu.

Pisanie i malowanie po tablicach jest niezwykle łatwe, wystarczy użyć naszych markerów kredowych, które dostępne są w aż 11 kolorach i posiadają różne końcówki, które zapewniają precyzyjne uzupełnienie tablicy. Wybierz swoje ulubione kolory i ciesz się głębokimi i trwałymi rysunkami na długo. Tablica kredowa zapewnia estetykę, funkcjonalność i niezwykłą oryginalność Twojego wnętrza.