Tablica ścienna beton

Od kilku lat popularność betonu jako materiału używanego we wnętrzach nie słabnie. Baton doskonale wpasował się w uwielbiany minimalistyczny styl skandynawski oraz industrialny. Na rynku nie brakuje dodatków wykorzystujących ten materiał. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, wprowadziliśmy do oferty tablicę kredową odzwierciedlającą strukturę betonu z elementami korka. Tablica ścienna z betonu to efektowne uzupełnienie każdego wnętrza. Można po niej pisać, rysować oraz wieszać różne rzeczy. Nowoczesna forma pasuje zarówno do mieszkania, jak i do biura czy lokali handlowych. Duży format doskonale spisuje się jak planner dzienny, dobry do zapisywania ważnych wydarzeń i nie tylko.

Do tablicy polecamy pisaki marki Securit, twórcę flamastrów kredowych. Markery tego typu nie niszczą delikatnej powierzchni tablicy i są łatwe w użyciu. Klienci mają nieograniczone pole do tworzenia własnych treści oraz rysunków. Pisaki kredowe dostępne są w wielu kolorach, pojedynczo oraz  w zestawach. Może wybrać modele z różnymi grubościami, co jest dużym ułatwieniem.

Samoprzylepna tablica kredowa

Jak szybko, łatwo i niedrogo odmienić wnętrze? Użyj samoprzylepnej tablicy kredowej marki Securit. Gdzie przykleić rolkę tablicy kredowej? Odpowiedź brzmi: gdzie tylko chcesz. Tablica kredowa w rolce sprawdza się na różnych powierzchniach, możemy ją przykleić na ścianie, na meblach, drzwiach. Ważne, aby powierzchnia była gładka. Tego typu rozwiązaniu to także dobry pomysł na zasłonięcie jakiegoś obszaru bez malowania.

Rolkę możemy także pociąć według uznania i stworzyć określone kształty. Pomysłowe jest wykorzystanie małych prostokątów, które możemy nakleić na przetwory w słoikach i opisać ich zawartość. Większe prostokąty możemy użyć jako naklejki na szuflady w pokoju dzieci i opisać ich zawartość.

Tablica kredowa mocowana do okna

Tabliczka kredowa mocowana do okna to dobry pomysł na reklamę. Produkt najczęściej jest stosowany w witrynach sklepowych, ale znajduje także zastosowanie w firmach, szkołach. Z powodzeniem może być wielokrotnego użytku  tablicą informacyjną z godzinami otwarcia danego miejsca. Jak przyciągnąć uwagę klienta? Przedstaw aktualną promocję z użyciem tablicy kredowej. Tablica na przyssawki daje nieograniczone możliwości.