polecane produkty

Securit – „must have” w Twoim domu

Tablica kredowa z uchwytami mocującymi to ciekawa i praktyczna ozdoba każdego okna Twojego domu. Jest uniwersalna, dlatego sprawdzi się dosłownie w każdym wnętrzu bez względu na to w jakim stylu jest ono urządzone. Produkt o wymiarach 35x21x1 cm może zawisnąć w dowolnym miejscu widocznym dla wszystkich domowników, np. na szybie okna w salonie lub na dużym lustrze w przedpokoju. Zapisuj na tablicy informacje dla rodziny, miłe wiadomości, daty ważnych wydarzeń, najważniejsze notatki z informacjami, o których nie chcesz zapomnieć. Taka forma przekazu informacji dla najbliższych, sporządzania notatek lub po prostu życzenie miłego dnia z pewnością przyciągnie wzrok każdego kto Cię odwiedzi. Jeżeli nie masz pomysłu na rysunek, skorzystaj z gotowych szablonów, które znajdziesz w naszej ofercie.

Tablice w salonach usługowych? Jesteśmy na tak!

Warto pamiętać, że w lokalach usługowych typu salony kosmetyczne/fryzjerskie spędzamy zazwyczaj dłuższą chwilę. Obecnie jako klienci stawiamy na jakość usług, ale wygląd i estetyka witryny często decyduje o tym, czy będziemy chcieli skorzystać właśnie z tego miejsca. Dlatego warto udekorować ją nowoczesnymi i praktycznymi przedmiotami, takimi jak tablica kredowa. Nie dość, że pięknie skomponuje się z całością, to będzie świetnym punktem informacyjnym.

Tablica kredowa w domu

 Brak pomysłu na oryginalne ozdobienie okna? Na ratunek przychodzi Securit! Tabliczki w ramach udekorują okno w każdym pomieszczeniu w domu. Zapisz miłe słowo członkom rodziny, potraktuj ten produkt jako świetną zabawę z dziećmi. Puść wodze fantazji i twórz niesamowite treści. Dzięki kolorowym pisakom kredowym treść tekstu można zmieniać tak często, jak tylko ma się ochotę. Wystarczy przetrzeć idealnie gładką powierzchnię wilgotną ściereczką lub gąbką i znów będziesz mieć pole do popisu. W zestawie znajduje się zestaw montażowy oraz jeden pisak kredowy. Więcej kolorów i rozmiarów markerów znajdziesz w naszej ofercie.

Parametry techniczne:

  • wymiary:35,6x27,1x0,3cm
  •  waga: 0,2 kg
PFW-27-36-BL
7 Przedmioty