Zaskocz gości lokali gastronomicznych

Wyróżnij się wśród konkurencji i skorzystaj z tabliczek kredowych 3D w kształty zwierząt. Zaskocz swoich gości i napisz nazwy drinków na tabliczce w kształcie wieloryba! Na pewno nikt nie przejdzie obojętnie obok takiego menu drinków. Mimo nietypowego kształtu, produkt pasuje do każdego wnętrza. Zostaw marker na stoliku, aby Twoi goście mogli wykazać się inwencją twórczą i mogli coś napisać lub narysować. Tabliczki 3D w kształcie zwierząt to idealnie uzupełnienie kącika dla dzieci w każdym lokalu gastronomicznym i usługowym. Sprawią, że miejsce nie tylko będzie bardziej przytulne, ale posłużą również jako wspaniała zabawa dla dzieci.

Idealnie do domu - tabliczki 3d z zwięrzętami

Tabliczki kredowe 3D animals to oryginalne uzupełnienie wnętrza pokoju Twojej pociechy. Zdecyduj się na nietypową ozdobę - wiewiórka, słoń, czy jeleń? Wybierzcie ulubione zwierzę wspólnie z dzieckiem i rozpocznijcie swoją przygodę z tablicami kredowymi. Ćwicz ze swoją pociechą naukę kolorów oraz pisanie i czytanie w przyjemny sposób. Rysujcie i bawcie się wspólnie na dwustronnej tablicy kredowej.

Gdzie jeszcze?

Połóż produkt u fryzjera, w banku, czy salonie spa i zostaw pisaki, aby dzieci mogły przyjemnie spędzić czas. Tablica znajdzie również zastosowanie w bawialniach, czy przedszkolach. Tablica 3D animals uzupełni kącik zabaw dla dzieci w każdym miejscu i pozwoli na tworzenie rysunków przez młodych artystów. Nie ma biura, w którym nie przydałaby się tego typu tabliczka. Wybierz nietypową i zabawną ozdobę. Warto pamiętać, że relacje między pracownikami wpływają na jakość pracy, więc nawet tak drobny element może oddziaływać na atmosferę. Jeśli nie masz pomysłu na napis lub rysunek wybierz gotowe szablony dostępne w naszej ofercie.

Pisanie i malowanie po tablicach jest niezwykle łatwe, wystarczy użyć naszych markerów kredowych, które dostępne są w aż 11 kolorach i posiadają różne końcówki, które zapewniają precyzyjne uzupełnienie tablicy. Wybierz swoje ulubione kolory i ciesz się głębokimi i trwałymi rysunkami na długo. Stojące tablice kredowe zapewnią