polecane produkty

Tablica kredowa 3D

Nowość na rynku - tablica kredowa w formie wieloryba. Produkt dwustronny, wymaga złożenia z kilku elementów co zapewnia najmłodszym wiele radości. Dodatkowo w pudełku znajduje się marker kredowy. Otrzymujemy kompletny zestaw do kreatywnej zabawy. Doskonały pomysł na prezent. Do tablic kredowych polecamy oryginalne markery Securit, które nie pylą jak kreda i nie niszczą delikatnej powierzchni tablicy. Markery można zakupić osobno lub w zestawach, dodatkowo możemy wybrać spośród trzech końcówek.

Tabliczki kredowe w biurze

Tablica kredowa tak naprawdę sprawdzi się w każdym pomieszczeniu firmowym. Jeżeli możemy sobie pozwolić na luźniejszy, lekko żartobliwy styl wybierzmy tablicę w kształcie zwierzątka. Duża powierzchnia do pisania i malowania to atuty tego produktu. Możemy użyć tabliczkę do zamieszczania informacji dla klientów oraz pracowników. Równie dobrze możemy potraktować tablicę 3D jako ozdobę wnętrza, pokolorować ją lub napisać na niej motto, przekaz dla innych. Gwarantujemy, że nikt nie przejdzie obok wieloryba marki Securit. Potrzebujecie rozładować napięcie w pracy? Napiszcie coś śmiesznego na tablicy. Nie ma mowy o nudzie, może inni podchwycą temat i tablica będzie używana codziennie.

Idealnie tablice do domu

Zwierzątka 3D w formie tabliczek kredowych to urocza ozdoba domowego wnętrza. Wieloryb 3D jest dwustronny, możemy go pokolorować wedle uznania. W dodatku codziennie może wyglądać inaczej. Bawmy się tablicami kredowymi, wykorzystujmy je w codziennym życiu do zapisywania ważnych informacji. Tabliczka sprawdzi się zarówno w pokoju dziecięcym jak i w przedpokoju, salonie czy kuchni. Wszędzie tam gdzie chcemy dodać wnętrzu uroku lub przekazać najbliższym informacje. Nie zapominajmy o dzieciach, które mają najwięcej radości z tego produktu. Kreatywna zabawa poprzez naukę na każdym etapie. Najmłodsi ćwiczą rękę a starsi mogą powtarzać słówka z angielskiego.

Parametry techniczne:

  •  wymiary: 22x14,5x10 cm
  •  marker kredowy
  •  waga:  0,06 kg

T3D-WHALE
8 Przedmioty