Markery 1-2 mm

Markery 1-2 mm - cienką kreską po tablicy

Markery kredowe to zdecydowanie produkt, który sprawdza się w wielu branżach. Począwszy od użytku domowego po szkołę, firmy handlowe, usługowe i produkcyjne. W ofercie sklepu znajdą Państwo pisaki kredowe marki Securit, pioniera i twórcę tego produktu. Wysoka jakość i gwarancja zadowolenia. Markery Securit sprzedawane są pojedynczo lub w atrakcyjnie cenowo zestawach. Możemy wybrać standardowe kolory lub pastele, odcienie metaliczne. Wszystko zależy od naszych potrzeb. Jak używać markery kredowe? Wystarczy potrząsnąć, zdjąć zatyczkę i przyłożyć na 30 sekund końcówkę do powierzchni. Możemy zaczynać. Szkolenie? Zebranie pracowników, narada. Karta menu w restauracji, cennik z produktami, oferta promocyjna. Pracujecie w autosalonie, wykorzystajcie nasze produktu do opisów modeli na przedniej szybie. Pisaki sprawdzą się wszędzie.

Gdzie możemy pisać markerami 1-2 mm?

Markerami kredowymi możemy pisać nie tylko na tablicach kredowych, ale także na szkle, lustrze, plastiku, metalu i ceramice. Podpiszcie swój kubek, zróbcie świąteczną dekorację na oknie. Wykorzystajcie witrynę sklepową do celów marketingowych, informując klientów o promocjach, wypiszcie godziny otwarcia. Pełna dowolność, a potem wystarczy zetrzeć. Możemy skorzystać z profesjonalnych płynów oraz gąbek lub tradycyjnych lekko wilgotnych ściereczek.

Wykorzystaj markery 1-2 mm - dbaj o szczegóły!

Cienka końcówka markera zapewnia nam precyzję oraz jednakową kreskę. Jest to szczególnie istotne, kiedy dysponujemy małą tablicą kredową lub mamy dużo treści do zamieszczenia. Specjalnie zaprojektowana zatyczka zapobiega wysychaniu flamastra. Wybierajmy oryginalne markery kredowe ze względu na nieporównywalną jakość oraz bogactwo kolorów.

Kreda, którą pamiętamy z dzieciństwa odeszła do lamusa. Korzystamy z dobrodziejstw nowych czasów, wybieramy produkty, które są wygodne w użyciu i trwałe. Pisaki kredowe nie pylą jak kreda, nie ubrudzimy nimi ubrania, nic nie spadnie na podłogę. Możemy je z powodzeniem schować do teczki lub torebki. Nie ma obawy o uszkodzenie w transporcie. Markery sprawdzą się zarówno w domu, jak i w pracy.