Tabliczki kredowe akrylowe

Tabliczki kredowe akrylowe

Prosta forma, uniwersalny wygląd to cechy charakterystyczne tabliczek kredowych wykonanych z akrylu. Tabliczki stołowe wykorzystywane są najczęściej do podpisywania różnych rzeczy, może to być produkt bądź usługa. Tabliczki akrylowe małe doskonale sprawdzają się na stole bufetowym, można każdą potrawę podpisać, wypisać składniki, alergeny. Produkt dostępny jest w kilku rozmiarach, możemy wybrać tabliczkę dedykowaną do naszych potrzeb.

Do tabliczek kredowych wykorzystaj markery kredowe

Do tabliczek kredowych polecamy używanie markerów kredowych. Pisaki kredowe w przeciwieństwie do kredy nie pylą, czyli nie brudzą nam rąk oraz odzieży. Z łatwością zapiszemy nimi tekst lub zrobimy rysunek. Jeżeli nasz charakter pisma jest niespecjalny albo brak nam zdolności plastycznych, możemy skorzystać z gotowych szablonów. W ofercie dostępne są markery kredowe sprzedawane w zestawach lub pojedynczo. Dodatkowo możemy wybrać grubość pisaka, co jest dość istotne. Oprócz standardowych kolorów dostępne są pisaki kredowe pastelowe lub metaliczne.

Wyjatkowe zastosowania tabliczek kredowych akrylowych

Kredowe tabliczki mają nieograniczone możliwości zastosowania. Coraz częściej widujemy je na salach weselnych, gdzie wykorzystywane są do podpisywania numerów stołów lub osób siedzących przy nich. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać tabliczkę stołową do podania godzin otwarcia lokalu, ceny lub oferty promocyjnej. Potrzebujecie podać menu na dany dzień? Korzystajcie z tablic kredowych, które są wielokrotnego użytku. Wystarczy użyć wilgotnej gąbki lub ściereczki i możemy zacząć zabawę od nowa.

Tablice kredowe Blackdecor pokochali także właściciele salonów kwiatów, kwiaciarni. Małe, czarne tablice doskonale wyglądają w towarzystwie roślin. Możemy je dowolnie przestawiać i zmieniać treść lub rysunek. Tabliczki stołowe to stosunkowo niedrogie narzędzie do marketingu, korzystajmy z tego właściwie w drodze co celu. Bądźmy kreatywni. Przyciągajmy uwagę klientów ceną, oryginalnym produktem, hasłem reklamowym, dobrym słowem. Wszystko zależy od nas samych.