Tabliczki kredowe akrylowe

Must have w gastronomii!

Stołowe tabliczki akrylowe w kształcie litery L pełnią dwie funkcje: ozdobną i przede wszystkim praktyczną. Przedstawienie menu w takiej formie sprawi, że przyciągniesz uwagę klientów. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Zapisz danie dnia lub aktualną promocję w ciekawej formie i umieść je na ladzie barowej lub stołach restauracyjnych. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Tabliczki akrylowe sprawdzą się w lokalach gastronomicznych i usługowych. Wybierz odpowiedni wymiar tabliczki i dostosuj ją do potrzeb Twojego lokalu.

Tabliczka w lokalu usługowym

Stołowa tabliczka akrylowa w wersji mini posiada również inne zastosowanie. Możesz wykorzystać ją jako element dekoracyjny, na którym zaprezentujesz ceny swoich produktów lub promocje dnia. Jakakolwiek informacja przedstawiona w taki sposób, z pewnością przyciągnie uwagę klientów!  Możesz iść o krok dalej i umieścić większą, czystą tabliczkę w kształcie litery L na stolikach wraz z markerami. Po co? Niech klienci napiszą lub narysują cokolwiek chcą. Gwarantujemy, że dostarczysz im mnóstwo radości podczas oczekiwania na wykonanie usługi.

 

Tabliczki w domu

Oczywiście, że tak! Tabliczka jest lekka, dzięki czemu możesz ją stale przenosić do różnych pomieszczeń, w zależności od tego gdzie będzie Ci potrzebna. Twoja pociecha może ćwiczyć na niej pisanie i rysowanie. Jeśli chcesz uczyć się języka obcego, zapisuj codziennie kilka słówek i umieść ją w miejscu, w którym dużo przebywasz. Spisuj listę zakupów i rozpisuj plan tygodnia dla Twojej rodziny. Wykorzystaj ją tak, aby pomagała Ci w organizacji i planowaniu.

Pisanie i malowanie po tablicach jest niezwykle łatwe, wystarczy użyć naszych markerów kredowych, które dostępne są w aż 11 kolorach i posiadają różne końcówki, które zapewniają precyzyjne uzupełnienie tablicy. Wybierz swoje ulubione kolory i ciesz się głębokimi i trwałymi rysunkami na długo. Stojące tablice kredowe zapewnią