polecane produkty

Must have w gastronomii

Znudziło Ci się wywieszanie kartek z informacjami? Przyciągnij uwagę swoich klientów i zapisuj na nowoczesnej tabliczce promocje i inne komunikaty dla klientów Produkt kredowy  to nowoczesna i niezwykle oryginalna propozycja marki SECURIT. Mimo nietypowego kształtu, produkt pasuje do każdego wnętrza. Zostaw marker na stoliku, aby Twoi goście w trakcie oczekiwania na posiłek mogli stworzyć coś ciekawego. W zestawie znajduje się jeden pisak kredowy. Wejdź w zakładkę „pisaki kredowe” i wybierz więcej kolorów.

Bez ograniczeń

Ustaw produkt w poczekalni u lekarza i zostaw pisaki, aby oczekujący (szczególnie z dziećmi) mogli umilić sobie czas. Tablica znajdzie również zastosowanie w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Tego typu tabliczka perfekcyjnie sprawdzi się w biurach. Wybierz nietypową i zabawną ozdobę. Warto pamiętać, że relacje między pracownikami wpływają na jakość pracy, więc nawet tak drobny element może oddziaływać na atmosferę. Jeśli nie masz pomysłu na napis lub rysunek wybierz gotowe szablony dostępne w naszej ofercie.

W Twoim domu

Wyróżnij się wśród innych i wybierz tabliczkę akrylową. Zapisuj ważne informacje o treningu dziecka, wizycie u stomatologa czy ważnym zebraniu. Postaw ją w kuchni, aby zrobić listę zakupów, zapisz przepis od koleżanki. Umieść produkt w sypialni lub w pokoju dziecka. Gwarantujemy, że po zapisaniu trudnego słówka z języka obcego, zdecydowanie szybciej się go nauczysz. Ćwicz ze swoją pociechą naukę kolorów oraz pisanie i czytanie w przyjemny sposób. Produkt idealnie wkomponuje się w Twoje wnętrze, wygląda niesamowicie wśród kwiatów, ramek na zdjęcia czy innych ozdób.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 15,5x10,5x5cm
  • waga: 0,1kg
  •  w zestawie 5 sztuk
TBA-BL-A7
8 Przedmioty