polecane produkty

2w1 - Ozdoba i zabawka

Wybierz wysokiej jakości produkt marki Securit - oryginalne zwierzątko 3D do złożenia w formie tabliczki kredowej. Zabawa bez końca. W zestawie dostajesz marker kredowy w białym kolorze, z jego pomocą pokolorujesz słonia lub napiszesz na nim ważne informacje. Nie jest to zabawka, którą dziecko rzuci w kąt. Tabliczka stołowa sprawdzi się wszędzie, możemy ją traktować jak kalendarz, który nam przypomina o wielu sprawach i terminach bądź jako miejsce do spisywania ulubionych cytatów lub motywujących treści. Wystarczy przetrzeć delikatnie zmoczoną szmatką lub gąbką i możemy zacząć zabawę od nowa.

Gdzie jeszcze?

Tabliczki 3D polecają się także do wszelkich poczekalni, wesołe produkty rozluźniają atmosferę, wywołują uśmiech. Zwierzątka polubiły także biurka Pań w przedszkolu oraz szkole. Nic nie stoi na przeszkodzie aby trzymać słonia na szczęście w pracy. Rozpiszcie na nim dyżury w biurze, planowane urlopy. Rewelacyjnie wyglądają także wszystkie zwierzątka 3D marki Securit na jednej półce. W końcu każdy chce mieć swojego na własność zwierza tablicowego. Do tablic polecamy markery kredowe, które nie pylą. Występują pojedynczo lub w zestawach, oprócz tradycyjnych kolorów nie brakuje metalicznych oraz pastelowych odcieni. Dodatkowo flamastry dostępne są w trzech grubościach.

Idealnie do domu

Wybierz tabliczkę stołową do swojego wnętrza, nadaj mu charakteru i radości. Pozwól dziecku na zabawę, dzięki której będzie ćwiczyć rączki. Nauka przez zabawę a przy tym mnóstwo radości. Nauka słówek? Dlaczego nie. Gwarantujemy, że po zapisaniu trudnego słówka z języka obcego, zdecydowanie szybciej się go nauczysz. Ćwicz ze swoją pociechą naukę kolorów oraz pisanie i czytanie w przyjemny sposób. Słoń spośród wszystkich zwierzątek posiada największą powierzchnię do pisania i malowania, dlatego cieszy się dużą popularnością. Produkt sprzedawany jest w ozdobnym kartoniku, jest to świetny pomysł na prezent.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 14,3x19,8x10,1 cm
  • marker kredowy
  • waga: 0,07 kg

 

T3D-ELEPH
6 Przedmioty