polecane produkty

Zabawa i nauka

Dzieci uwielbiają niespodzianki. Rodzice lubią mądre prezenty. Wybierz kreatywny zestaw marki Securit obejmujący zwierzątko 3D w formie tablicy kredowej w zestawie z markerem. Zwierzątko do złożenia zapewnia dużo frajdy, jednak właściwa zabawa zaczyna się później. Tukan to przestrzeń do tworzenia rysunków oraz treści. Następnie wystarczy przetrzeć i gotowe. Tukan każdego dnia może wyglądać inaczej. Produkt wielokrotnego użytku to hit ostatniego roku. Polecamy także inne zwierzątka 3D marki Securit. Idealne tabliczki kredowe dla dzieci.

Gdzie jeszcze?

Tabliczka kredowa w formie zwierzątka sprawdzi się jako ozdoba biurka w firmie, poczekalni czy gabinecie lekarskim. Przyciąga uwagę, więc możemy na niej zamieszczać istotne informacje. Z kolei jej kształt wywołuje uśmiech i zachwyt. Połóż produkt w poczekalni u lekarza i zostaw markery kredowe, aby oczekujący (szczególnie z dziećmi) mogli umilić sobie czas. Radość gwarantowana. Tabliczka zwierzątko może być także tablicą informacyjną w lokalu handlowym. Możemy na niej podać promocyjne ceny, nowości w ofercie czy godziny otwarcia. Pełna dowolność. Produkt jest dwustronny i dobrze wygląda z każdej perspektywy, co jest niewątpliwie jego zaletą.

Idealnie do domu

Tabliczki stołowe to praktyczne akcesoria w każdym domu. Tradycyjna forma czarnej tablicy kredowej wpisuje się w każdą przestrzeń. Flamastrami kredowymi możemy jej nadać charakteru oraz koloru. W sklepie dostępne są markery kredowe w trzech grubościach, pojedyncze lub w zestawach. Szeroka gama kolorystyczna zadowoli najbardziej wymagających klientów. Polecamy wykorzystywanie tablicy 3D przez wszystkich domowników, nie tylko najmłodszych. Możemy na niej zapisywać listę zakupów, informacje dla bliskich oraz motto rodzinne. Wedle uznania. Kreujmy nasze wnętrza z wykorzystaniem tablic kredowych Securit.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 16x13,8x7,4cm
  • marker kredowy
  • waga:  0,04 kg
T3D-TOUC
100 Przedmioty