Samoprzylepna tablica kredowa 100x45cm

58,00 zł
Brutto
10 dni

Securit

polecane produkty

W lokalach gastronomicznych

Tego jeszcze nie było! Samoprzylepna tablica kredowa oznacza koniec z wywieszaniem komunikatów na kartkach. Tabliczka to nowoczesna i niezwykle oryginalna propozycja marki SECURIT. Produkt przede wszystkim jest wielorazowego użytku. Wystarczy przetrzeć powierzchnię wilgotną gąbką i znowu możesz nanieść nową treść. Wielkość produktu bez umożliwi Ci zapisanie menu w Twojej restauracji czy kawiarni. Zapisz nazwy kaw, cenę i zrób poglądowy rysunek danej kawy, np. jaka ilość mleka występuje w latte w stosunku do kawy.

Uniwersalne zastosowanie samoprzylepnej tablicy

Samoprzylepna tablica z pewnością przyda się w innych lokalach usługowych. Zaskocz klientów cennikiem przedstawionym w ciekawy sposób. Zapisuj promocje, godziny otwarcia i inne ważne komunikaty. Klienci w salonie fryzjerskim lub kosmetycznym na pewno zwrócą uwagę na fenomenalną tablicę. Podoba Ci się farba tablicowa, ale nie masz na tyle miejsca, aby pomalować całą ścianę lub jej fragment? Jeśli tak, to ten produkt jest stworzony dla Ciebie.

Musisz to mieć - kredowa tablica samoprzylepna

Kredowa tablica w tej formie nie posiada ramy ani żadnych zdobień, więc perfekcyjnie wkomponuje się w każde wnętrze, gdyż pasuje do różnych stylów. Przyklej ją gdziekolwiek chcesz – w kuchni, salonie, przedpokoju, pokoju dziecięcym, a nawet w łazience. Zapisz plan lekcji dziecka, informację o odwołanym treningu oraz stwórz listę zakupów. W naszej ofercie znajdziesz pisaki kredowe przeznaczone specjalnie do powierzchni tablicowych i szkła.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 4,7x8 cm
  • waga: 0,01 kg
  • zestawie: tablica, 1 pisak kredowy
CS-WALL-100
99 Przedmioty