• -55,00 zł

Tablica kredowa (imitacja betonu z elementami korkowymi) 58x38x1,5cm

204,00 zł
149,00 zł Zniżka 55,00 zł
Brutto
10 dni

Securit

polecane produkty

Beton – hit od pewnego czasu

Fenomenalna tablica kredowa imitująca beton z elementami korkowymi to nowoczesna, industrialna propozycja marki SECURIT. Produkt jest niezwykle praktyczny, gdyż oprócz zapisywania ważnych informacji, możesz przypiąć do elementów korkowych cokolwiek chcesz. Zaskocz klientów swojej restauracji, kawiarni czy pubu! Do tablicy przeznaczone są pisaki kredowe w różnych kolorach. Jeżeli nie masz pomysłu co narysować, możesz użyć gotowych szablonów. Wszystkie te produkty znajdują się na naszej stronie. Do tablicy dołączony jest jeden pisak oraz śruby montażowe.

Industrialna ozdoba lokali usługowych

Salony fryzjerskie, kosmetyczne, ślubne, sklepy czy siłownie to miejsca, w których zawsze znajdzie się jakiś komunikat do przekazania. Zapomnij o wywieszonych kartkach z informacjami na drzwiach lub ladzie. Wybierz betonową tablicę kredową z elementami naturalnego korka! Produkt odporny na zarysowania czy promieniowanie UV jest wyjątkowy sam w sobie i gwarantujemy, że przyciągnie uwagę Twoich gości. Zastosowania betonowej, praktycznej ozdoby są nieskończone! Możesz napisać prośbę do klientów, aby na kwadratowych korkowych wstawkach przypinali karteczki z propozycjami zmian np. godzin otwarcia czy menu.

Niech beton zagości w Twoim mieszkaniu

Czy tablica w stylu industrialnym pasuje wyłącznie do wnętrz w tym stylu? Absolutnie nie! Pasuje do każdego rodzaju wystroju i pomieszczenia! Będzie ona przełamaniem stylów i idealnie wkomponuje się w klasyczne mieszkanie, jak i w loft. Codziennie rano zapisuj drugiej połówce coś miłego, aby dzień zaczął się wspaniale! Przypnij listę zakupów, dokumenty, a nawet klucze. Pisz co chcesz i kiedy chcesz. Zmiana treści jest banalnie prosta – wystarczy przetrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką i ponownie nanieść tekst. Pisaki kredowe w różnych kolorach i rozmiarach znajdziesz w naszej ofercie.

Parametry techniczne:

  •  wymiary: 58x38x1,5 cm
  •  waga: 1,9 kg
LW-GY-58
100 Przedmioty