polecane produkty

Beton – hit od pewnego czasu

Fenomenalna tablica kredowa imitująca beton z elementami korkowymi to nowoczesna, industrialna propozycja marki SECURIT. Produkt jest niezwykle praktyczny, gdyż oprócz zapisywania ważnych informacji, możesz przypiąć do elementów korkowych cokolwiek chcesz. Zaskocz odwiedzających Cię gości. Umieść na tablicy ciekawy napis, może ulubiony cytat, który będzie ich witał po wejściu do Twojego domu.Do tablicy przeznaczone są pisaki kredowe w różnych kolorach. Jeżeli nie masz pomysłu co narysować, możesz użyć gotowych szablonów. Wszystkie te produkty znajdują się na naszej stronie. Do tablicy dołączony jest jeden pisak oraz śruby montażowe.

Industrialna ozdoba

Nowoczesna tablica jest niezwykle praktyczna. Możesz na niej jednocześnie zawieszać najważniejsze notatki, pamiątkowe zdjęcia albo pocztówkę z wakacji. Na pinezce możesz zawiesić. Na betonowej części tablicy możesz z kolei zapisywać najważniejsze notatki, informacje dla pozostałych domowników lub ważne daty. Wszystko to możesz zapisać przy użyciu markerów dostępnych w naszej ofercie. Flamastry są niezwykle proste w użyciu, dostępne w aż jedenastu kolorach. Żeby je zmyć wystarczy przetrzeć tablicę mokrą gąbką i napisać coś nowego. Tablica będzie doskonale sprawdzać się w również salonach fryzjerskich, kosmetyczny, ślubnych, sklepach czy siłowniach. Zapomnij o wywieszonych kartkach z informacjami na drzwiach lub ladzie. Wybierz betonową tablicę kredową z elementami naturalnego korka! Produkt odporny na zarysowania czy promieniowanie UV jest wyjątkowy sam w sobie i gwarantujemy, że przyciągnie uwagę Twoich gości. Zastosowania betonowej, praktycznej ozdoby są nieskończone!

Niech beton zagości w Twoim mieszkaniu

Czy tablica w stylu industrialnym pasuje wyłącznie do wnętrz w tym stylu? Absolutnie nie! Pasuje do każdego rodzaju wystroju i pomieszczenia! Będzie ona przełamaniem stylów i idealnie wkomponuje się w klasyczne mieszkanie, jak i w loft. Codziennie rano zapisuj drugiej połówce coś miłego, aby dzień zaczął się wspaniale! Przypnij listę zakupów, dokumenty, a nawet klucze. Pisz co chcesz i kiedy chcesz. Zmiana treści jest banalnie prosta – wystarczy przetrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką i ponownie nanieść tekst. Pisaki kredowe w różnych kolorach i rozmiarach znajdziesz w naszej ofercie.

Parametry techniczne:

  •  wymiary: 58x38x1,5 cm
  •  waga: 1,9 kg
LW-GY-58
2 Przedmioty