• -27,00 zł

Zegar, tarcza z tablicy kredowej

87,00 zł
60,00 zł Zniżka 27,00 zł
Brutto
10 dni

Securit

polecane produkty

Lokale gastronomiczne

Ciekawy zegar w nowoczesnej formie sprawi, że przyciągniesz uwagę klientów. Tarcza wykonana jest z tablicy kredowej, więc możesz zapisać na niej liczby w dowolnej formie. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla swoich gości. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść.

Zegar potrzebny wszędzie

Znajdują się one dosłownie wszędzie, gdyż kontrola czasu jest czynnością wykonywaną kilka razy dziennie. Idź w stronę nowoczesności i wybierz nieoczywisty produkt w formie tablicy kredowej. W salonach usługowych (fryzjerskich czy kosmetycznych) narysuj cechę charakterystyczną Twojego lokalu. W biurze zostaw pisak przy zegarze, a Twoi koledzy na pewno wykażą się inwencją twórczą. Wykorzystaj go w sali lekcyjnej lub przedszkolnej. Ciekawy i kolorowy zapis cyfr i liczb pomoże nauczyć się dzieciom odczytywać godzinę z zegara.

„Must have” w domu

 Po pierwsze wyrób marki Securit ozdobi Twoje wnętrze i wkomponuje się w każdy styl pomieszczenia. Zapewni świetną zabawę edukacyjną – możesz zapisywać na nim np. słówka z języka obcego. Pisanie po idealnie gładkiej powierzchni to sama przyjemność, a wybór kolorowych pisaków o różnej szerokości końcówki da Ci pole do popisu. Satysfakcja z pisania dotyczy zarówno dzieci i dorosłych. Powieś tabliczkę w salonie, przedpokoju, kuchni, sypialni, pokoju dziecięcym, a nawet w łazience! Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.

 

Parametry techniczne:

  •  wymiary: 27x27x2,5cm
  • waga: 0,1 kg
  • w zestawie: tarcza oraz mechanizm zegara

FB-CLOCK
99 Przedmioty