polecane produkty

Zegar

Tablica kredowa przedstawiająca zegar to zaskakująca propozycja od producenta Securit. To zegar obok, którego nie sposób przejść obojętnie. Intrygujące jest w nim to, że może przedstawiać godzinę na różne sposoby. Sam możesz zdecydować jak będzie się prezentował Twój zegar i co przedstawiał. Być może jesteś zwolennikiem minimalizmu, prostych wzorów i chcesz by zegar nie zakłócał Twojej harmonii. Wystarczy, że zostawisz zegar w nienaruszonym stanie. Możesz dać ponieść się fantazji i z pomocą markerów dostępnych w naszej ofercie stworzyć spersonalizowany jedyny w swoim rodzaju zegar, którego nikt inny nie będzie miał. Zaletą tego produktu jest to, że łatwo zmieniać jego wygląd.

Gdzie powiesić?

Zegar to często obowiązkowe wyposażenie każdego domu. Sporadycznie możemy spotkać się z domem, w którym jest tylko jeden zegar. Często jest tak, że nawet w każdym pomieszczeniu jest zegar. Każdy jest inny tak by pasował do wnętrza. Obecnie zegary nie służą już tylko do odczytywania godziny. Często decydujemy się na ich kupno ze względu na wygląd. Są świetną dekoracją naszych wnętrz. Zegary wiszą w naszych salonach, kuchniach, przedpokojach i sypialniach. Zegar z tablicy kredowej ma tą przewagę nad innymi, że sam możesz dowoli zmieniać jego wygląd. Dzięki markerom dostępnym w naszej ofercie jest to jeszcze prostsze. Napis lub rysunek wystarczy przetrzeć mokrą gąbką i stworzyć coś nowego. Powieś taki zegar w salonie lub kuchni by Twoje wnętrze nabrało nowego charakter. Ty za każdym razem, gdy na niego spojrzysz będziesz się szeroko uśmiechał.

Ozdoba Twoich wnętrz

Twoje dziecko będzie miało dużo radości i zabawy, gdy będzie mogło stworzyć swój własny zegar. Może dorysować brakujące cyfry, napisać coś lub narysować. To wcale nie musi być zegar jakich wiele na rynku. Zamiast cyfr mogą znajdować się na nim rysunki, które będą przypomniały o jakimś wydarzeniu. Z pewnością będzie to świetna zabawa dla całej rodziny. Nie tylko najmłodsi  mogą się cieszyć produktem marki Securit. Przecież dorośli też mogą poczuć się dziećmi i w ten sposób ozdobić wnętrze swoich domów.

 

Parametry techniczne:

  • wymiary: 27x27x2,5cm
  • waga: 0,1 kg
  • w zestawie: tarcza oraz mechanizm zegara

FB-CLOCK
4 Przedmioty