• Nowy

Tabliczka kredowa na stół z drewnianą podstawką i miejscem na przyprawy

87,50 zł
Brutto
1 dni

Securit

Obecnie brak na stanie


polecane produkty

Wykonanie

Dwustronna tabliczka kredowa marki Securit to praktyczna i niezwykle oryginalna ozdoba stolików. Posiada uchwyt, aby można było łatwo ją przestawić w inne miejsce. Produkt umieszczony jest na grubej, solidnej podstawce z drewna, a dokładnie są to dwie tabliczki z niewielką przerwą, w której można umieścić menu. Po obu stronach wydzielone zostało miejsce na przyprawy lub ozdoby. Powierzchnia do pisania odporna jest na różne warunki pogodowe, promieniowanie UV, zarysowania i upadki. Bez problemu możesz umieścić ją na dworze (na stolikach, w street foodach).

W gastronomii

Ten produkt powinna mieć każdy lokal gastronomiczny – restauracje, kawiarnie, puby itp., gdyż ta tabliczka jest wielofunkcyjna. Po pierwsze możesz zapisać na niej promocję dnia, menu na dziś, a z drugiej strony np. miłe słowo dla gości. Kolejną cechą kredowej tablicy jest miejsce na przyprawy, słoiczek ze sztućcami, wazonik z kwiatem, słomki, serwetki, wykałaczki i tego typu rzeczy. Następny plus to uchwyt, dzięki któremu można łatwo zmieniać położenie produktu. Ponadto między dwiema tabliczkami wydzielone zostało miejsce, w którym możesz umieścić menu.

W domu

Podwójna tabliczka znajdzie zastosowanie w Twoim domu. Umieść na niej sól, pieprz, ozdobny wazonik, zapisz listę zakupów, ważne informacje typu odwołanie treningu dziecka, przełożenie lekcji angielskiego, termin wizyty u stomatologa lub nazwę herbaty, którą poleciła Ci koleżanka. Zrób niespodziankę ukochanej osobie i zaparz rano smaczną kawę, postaw obok tabliczki, którą umieścisz obok stołowej tabliczki, na której napiszesz coś miłego.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 34,5x22x20 cm
  • waga: 0,9 kg
  • w zestawie: pisak kredowy, drewniana podstawa, metalowa rama, miejsce na menu, gumki i uchwyt.
CAD-TE