polecane produkty

„Must have” w Twoim domu

Tablica kredowa marki SECURIT to świetna propozycja dla każdego. Będzie idealną propozycją dla miłośników kawy lub herbaty. Przywieś na niej ważne dla Ciebie i Twoich bliskich informacje, by zawsze o wszystkim pamiętać. Pijąc poranną kawę przeczyta zostawioną od Ciebie karteczkę z życzeniem "Miłego Dnia".

Gdzie powiesić?

Kształt tablicy sprawia, że doskonale będzie wyglądać w kuchni i również w salonie. W kuchni powieszona obok ekspresu będzie idealnie wpasowywać się w wystrój pomieszczenia. Udekoruj tablicą swój salon i za każdym razem, gdy na nią spojrzysz na myśl przychodzić Ci będzie ulubiona kawa. To na pewno niesie ze sobą miłe wspomnienia. Popołudnie spędzone ze znajomymi w przyjaznej atmosferze. Być może będzie to dzień spędzony z przyjaciółką na wielogodzinnych rozmowach przy filiżance dobrej kawy. Tablica korkowa marki Securit będzie ciekawym pomysłem na prezent. Każdy miłośnik kawy lub herbaty z radością przywiesi ją w swoim domu. Dodatkowym atutem jest fakt, że będzie mógł ja wykorzystać do zawieszania przeróżnych notatek i przypominajek. Dom to nie jedyne miejsce, gdzie ten produkt będzie świetnie pasował. Właściciele kawiarni i restauracji również powinni się zaopatrzyć w tablicę filiżankę. Menu lub cennik zamieszczone na tablicy korkowej przykuje uwagę każdego kto wejdzie do lokalu.

U Ciebie w domu

Tablica kredowa jest świetnym przykładem na to, że można połączyć kilka funkcji razem. Jest zarówno praktyczna, jak i elegancka. Jej kształt zdecydowanie wyróżnia ją na tle innych tradycyjnych tablic. Sprawdzi się, jako dekoracja domowego kącika kawowego. Ciekawym pomysłem jest umieszczenie fotografii ulubionej kawy.

Parametry techniczne:

  •  wymiary: 28,3x44,5x0,3 cm
  • waga: 0,1 kg
  • w zestawie: tabliczka, 1 pisak kredowy

FB-CUP
3 Przedmioty