polecane produkty

Koniecznie w lokalach gastronomicznych

Tabliczka kredowa moka to nowoczesna propozycja marki Securit, która przyciągnie przyjaciół i rodziny, którzy odwiedzą Cię w domu. Możesz zapisywać na niej ważne dla ciebie i Twojej rodziny informacje, np. daty wizyt lekarskich, zebrań szkolnych lub listę zakupów. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla swoich bliskich. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść.

Gdzie powiesić?

Kredowa makinetka doskonale będzie wyglądać w kuchni powieszona obok ekspresu. Zapisuj na niej przepisy na ulubione dania albo pyszną kawę. Tablica kredowa będzie dobrze wyglądać właściwie w każdym pomieszczeniu i nie zaburzy jego wystroju. Poza tym sprawdzi się w sklepach, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, na siłowniach, w szkołach i biurach. Zapisuj na nim ważne wydarzenia, przekazuj komunikaty swoim gościom w nietypowy sposób. Idź o krok dalej i daj „pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Wybór pisaków kredowych jest naprawdę ogromny. Dotyczy nie tylko szerokiej gamy kolorów, ale możesz dobrać szerokość końcówki odpowiednią dla Ciebie. Zawieś w dowolnym miejscu, albo postaw ją przy ladzie.

W domu? Jesteśmy na tak!

Produkt marki Securit ozdobi Twoje wnętrze i wkomponuje się w każdy styl pomieszczenia. Zaplanujesz dzień, nie zapomnisz o wizycie u stomatologa oraz o treningu dziecka. Dzięki tablicy zapamiętasz więcej słówek z języka obcego. Pisanie po idealnie gładkiej powierzchni to sama przyjemność, a wybór kolorowych pisaków o różnej szerokości końcówki da Ci pole do popisu. Satysfakcja z pisania dotyczy zarówno dzieci i dorosłych. Powieś tabliczkę w salonie, przedpokoju, kuchni, sypialni, pokoju dziecięcym, a nawet w łazience! Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki. Udekoruj dom ozdobą, jakiej nie ma nikt!

Parametry techniczne:

  • wymiary: 39x29x0,3 cm
  • waga: 0,1 kg
  • w zestawie: tabliczka, 1 pisak kredowy

FB-MOKA
3 Przedmioty