polecane produkty

Kawiarnia, restauracja, pub

Ciekawa tabliczka kredowa w nowoczesnej formie sprawi, że przyciągniesz uwagę Twoich przyjaciół i każdego kto odwiedzi Twój dom. Możesz zapisywać na niej ważne informacje, które chcesz przekazać swoim bliskim, informacje o których nie chcesz zapomnieć, przepisz na swoje ulubione danie lub datę wizyty lekarskiej. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla kogoś bliskiemu Twojego serca. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść.

 Dosłownie wszędzie

„Planner kredowy” sprawdzi się również w sklepach, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, na siłowniach, w szkołach i biurach. Zapisuj na nim ważne wydarzenia, przekazuj komunikaty swoim gościom w nietypowy sposób. Idź o krok dalej i daj „pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Wybór pisaków kredowych jest naprawdę ogromny. Dotyczy nie tylko szerokiej gamy kolorów, ale możesz dobrać szerokość końcówki odpowiednią dla Ciebie.

„Must have” w domu W Twoim domu

Po pierwsze wyrób marki Securit ozdobi Twoje wnętrze i wkomponuje się w każdy styl pomieszczenia. Zaplanujesz dzień, nie zapomnisz o wizycie u stomatologa oraz o treningu dziecka. Pisanie po idealnie gładkiej powierzchni to sama przyjemność, a wybór kolorowych pisaków o różnej szerokości końcówki da Ci pole do popisu. Satysfakcja z pisania dotyczy zarówno dzieci i dorosłych. Powieś tabliczkę w salonie, przedpokoju, kuchni, sypialni, pokoju dziecięcym, a nawet w łazience! Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.

Parametry techniczne:

  •  wymiary: 44,9x30x0,3cm
  • waga: 0,3 kg
  • w zestawie: tabliczka, 1 pisak kredowy

FB-PLAN
5 Przedmioty