polecane produkty

W eleganckiej restauracji, pubie czy bawialni

Fenomenalna tabliczka kredowa w nowoczesnej formie sprawi, że przyciągniesz uwagę swoich przyjaciół. Możesz zapisywać na niej informacje ważne dla siebie i swoich bliskich, np. datę wizyty lekarskiej, zebrania szkolnego lub inne wydarzenie, o którym nie chcesz zapomnieć. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla ważnej dla Ciebie osoby. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść.

Gdzie jeszcze?

„Kredowy balon” będzie idealną dekoracją wnętrza w trakcie przyjęcia urodzinowego. Być może organizujesz komuś bliskiemu przyjęcie z niespodzianką. Tablica kredowa w formie balona świetnie zastąpi tradycyjne balony. Ich dodatkowym plusem jest to, że możesz na nich napisać życzenia lub namalować coś miłego dla solenizanta.  Oprócz tego doskonale sprawdzi się w sklepach, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, na siłowniach, w szkołach i biurach. Zapisuj na nim ważne wydarzenia, przekazuj komunikaty swoim gościom w nietypowy sposób. Idź o krok dalej i daj „pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Wybór pisaków kredowych jest naprawdę ogromny. Dotyczy nie tylko szerokiej gamy kolorów, ale możesz dobrać szerokość końcówki odpowiednią dla Ciebie.

Nie może zabraknąć go u Ciebie w domu

Po pierwsze wyrób marki Securit ozdobi Twoje wnętrze i wkomponuje się w każdy styl pomieszczenia. Zaplanujesz dzień, nie zapomnisz o wizycie u stomatologa oraz o treningu dziecka. Zapamiętasz więcej słówek z języka obcego. Pisanie po idealnie gładkiej powierzchni to sama przyjemność, a wybór kolorowych pisaków o różnej szerokości końcówki da Ci pole do popisu. Satysfakcja z pisania dotyczy zarówno dzieci i dorosłych. Powieś tabliczkę w salonie, przedpokoju, kuchni, sypialni, pokoju dziecięcym, a nawet w łazience! Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.

Parametry techniczne:

  •  wymiary: 39,6x29x0,3 cm
  • waga: 0,1 kg
  • w zestawie: tabliczka, 1 pisak kredowy

 

FB-BALLOON
7 Przedmioty