polecane produkty

Powiew nowoczesności

Zawieszki kredowe to absolutny hit producenta SECURIT. Pasują do każdego rodzaju wnętrza. Będą wyglądać rewelacyjnie we wnętrzach eleganckich, nowoczesnych lub rustykalnych. Są niezwykle uniwersalne. Niekoniecznie muszą być zawieszone na ścianie. Rozwieś je w salonie pomiędzy meblami lub pokoju dziecka nad jego łóżkiem lub biurkiem. Nie bój się rysować! Brak pomysłu na rysunek? Damy radę! W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo szablonów z literami i rysunkami. Gwarantujemy, że taki przekaz informacji przyciągnie uwagę każdego. Równie dobrze możesz umieścić na tablicy motywacyjny napis, który będzie dodawał Ci siły każdego poranka. przywieś tablice flagi w dobrze widocznym miejscu i zapisz tam tekst, który będzie witał Twoich gości. Teraz, gdy ktoś wejdzie do Twojego domu Zadbaj, aby czas spędzony wspólnie z przyjaciółmi upłynął w doskonałej atmosferze.Securit Ci w tym pomoże!

W każdym domu

Gdy wybieramy się do salonu fryzjerskiego lub kosmetycznego stawiamy na jakość usług, na którą składa się również wnętrze lokalu. Tego typu miejsca często wybieramy „oczami”. Oznacza to, że jeśli widzimy nowoczesny, elegancki salon fryzjerski to mamy ochotę skorzystać ze strzyżenia i spędzić tę chwilę dla siebie w stylowym miejscu. Aby dopełnić właśnie to miejsce, koniecznie umieść na ścianie lub w innym widocznym miejscu zawieszkę kredową.  Posłuży Ci ona nie tylko jako tablica informacyjna, ale również ozdoba wnętrza. Spraw, aby klienci czuli się u Ciebie wyjątkowo i chcieli ponownie odwiedzić to miejsce. Uatrakcyjni każde wnętrze dodając wręcz filmowego stylu. Możesz skorzystać z markerów dostępnych w naszej ofercie i tworzyć napisy według aktualnych potrzeb. Będzie genialnym dodatkiem wystroju wnętrz na przyjęciu urodzinowym.


Tablica w formie flagi w Twoim domu? Zdecydowanie tak!

Produkt marki Securit sprawdzi się w mieszkaniach o różnych stylach i gwarantujemy, że pasuje do każdego pomieszczenia w domu. Perfekcyjnie gładka powierzchnia do pisania sprawia, że użytkowanie tablicy to sama przyjemność. Baw się z dziećmi, poczuj się jak one! Zmywanie jest banalnie proste – wystarczy przetrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką i ponownie nanieś tekst.

 

Parametry techniczne:

  • zestaw 14 sztuk
  • waga: 0,75 kg

 

 

FB-FLAG
4 Przedmioty