polecane produkty

W gastronomii

Koniec z nudnymi etykietami w formie małej kartki papieru. Etykietki kredowe to nowoczesna i niezwykle oryginalna propozycja marki SECURIT. Produkt przede wszystkim jest wielorazowego użytku. Wystarczy przetrzeć powierzchnię wilgotną gąbką i znowu możesz nanieść nową treść. Produkt ten pomoże uporządkować Ci w Twoim lokalu przyprawy, alkohole i inne rzeczy. Przyklej je na słoiki np. z ciastkami w kawiarni, uporządkuj rodzaje kawy i herbaty, aby Twoi goście mogli łatwo zdecydować się na dany napój.

Gdzie jeszcze?

Z pewnością przydadzą się w innych lokalach usługowych. Zaskocz klientów ciekawymi etykietami, które pomogą im znaleźć to, czego szukają. W sklepie z herbatami napisz smaki, a w aptece oznacz szuflady z lekami alfabetycznie lub zgodnie z danym schorzeniem. W salonie fryzjerskim i kosmetycznym na pewno przydadzą Ci się te produkty, aby uporządkować farby i lakiery kolorami lub markami.

Musisz to mieć

Etykietki kredowe mogą mieć wiele zastosowań w domu, gdyż są nie tylko praktyczne ale i świetnie wyglądają. Przyklej je na metalowe doniczki, w których hodujesz miętę, bazylię i inne zioła. Uporządkuj małe pudełka na przyprawy z podziałem, np. przyprawy do mięs i ryb, zioła, kostki rosołowe. Podziel książki w Twojej domowej biblioteczce alfabetycznie lub gatunkami – literatura piękna, poezja, kryminał, dramat. W naszej ofercie znajdziesz pisaki kredowe przeznaczone specjalnie do powierzchni tablicowych i szkła.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 4,7x8 cm
  • waga:  0,01 kg
CS-RECT-8
12 Przedmioty