polecane produkty

Praktyczne i wielorazowe

Etykiety, które zawieszamy bezpośrednio na butelkę są lubiane przez klientów, ponieważ nie mają wtedy wątpliwości, że cena może dotyczyć innego produktu. Papierowe zawieszki są niepraktyczne, ponieważ po użyciu trzeba je wyrzucić. W takim wypadku lepiej zastąpić je produktami kredowymi, gdyż posłużą Ci przez długie lata.

Przetrzyj gładką powierzchnię wilgotną ściereczką i zapisz nazwę wraz z ceną produktu. Dwustronna etykieta kredowa jest odporna na promieniowanie UV, zarysowania i upadki. Do tego typu produktów przeznaczone są specjalne pisaki kredowe, które łatwo się zmywają i pozwalają stworzyć precyzyjny napis w porównaniu do tradycyjnej kredy.

Gdzie stosować?

Obowiązkowo musisz je mieć w swoim sklepie. Klienci nie tylko będą mieć pewność, że cena dotyczy właśnie tego piwa lub wina, ale również mini-tabliczki ozdobią półki i witryny sklepowe. Taki sposób zaprezentowania ceny przyciągnie uwagę klientów. Możesz wyróżnić produkty na promocji lub napisać coś zabawnego. Wykorzystaj to w swojej restauracji i kawiarni. Podpisz oliwę z oliwek, soki zagęszczane i wszystko inne, co znajduje się w butelce.

Przydadzą się również w Twoim salonie fryzjerskim, gdyż prawdopodobnie można kupić u Ciebie szampony, odżywki, olejki itp. Często na takich produktach napisane jest z tyłu do jakiego typu włosów się nadają i jakie mają działanie. Aby ułatwić klientom to zadanie zawieś etykietę i napisz „Włosy suche i zniszczone. Głębokie nawilżenie.”.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 15,4x6,5x0,1 cm
  • waga: 0,01 kg

 

TAG-BO-WT
6 Przedmioty