polecane produkty

Nie może zabraknąć jej w lokalach gastronomicznych

Dwustronna mini tabliczka kredowa w nowoczesnej formie sprawi, że przyciągniesz uwagę klientów. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Ze względu na mały rozmiar dobrze jest zachować zasadę „minimum treści, maksimum informacji’, czyli możesz napisać o promocji jednego produktu. Narysuj kieliszek wina z dopiskiem „Czerwone wino, cena”. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. 

Pub, kawiarnia i restauracja

Tabliczka będzie pasować w każdym z tych miejsc! Mimo swojego małego rozmiaru, produkty te naprawdę przyciągają wzrok. Postaw je przy barze, na stolikach, na ladzie, a z pewnością nie umkną oczom klientów. Znudziły Ci się nudne, jednakowe tabliczki z napisem „rezerwacja”? Wybierz produkt marki Securit, a każda rezerwacja będzie spersonalizowana i goście poczują się wyjątkowo. Pisanie po idealnie gładkiej powierzchni to sama przyjemność, dlatego zostaw po jednej tabliczce na każdym stoliku.

Sprawdzą się również w domu

Co powiesz na przyswojenie słówek z języka obcego? W zestawie jest 5 tabliczek, więc ucz się 5 nowych wyrazów dziennie. Z jednej strony zapisz słowo w języku obcym, a z drugiej tłumaczenie. Wzrok będzie uciekać w stronę nowoczesnych mini tabliczek, które są jednocześnie ozdobami i tym sposobem przyspieszysz i utrwalisz język obcy. Postaw je w kuchni, salonie, sypialni lub przedpokoju. Wkomponują się w każde wnętrze!

Parametry techniczne:

  • wymiary: 8,5x5x,0,5cm
  • waga: 0,1 kg

TAG-SBS-WT
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Dobry produkt

lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie