Stylowa ozdoba

Stołowa tabliczka kredowa w formie mini potykacza pełni dwie funkcje: ozdobną i przede wszystkim praktyczną. Przedstawienie menu w takiej formie sprawi, że przyciągniesz uwagę klientów. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Zapisz danie dnia lub aktualną promocję w ciekawej formie i umieść je na ladzie barowej lub stołach restauracyjnych. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Mini potykacz sprawdzi się w lokalach gastronomicznych i usługowych. Odkryj dwa rodzaje dwustronnych mini potykaczy: z drewnianą ramą oraz nowoczesną wersją czarną z sznureczkiem i eleganckim srebrnym zakończeniem.

Druga funkcja produktu - tabliczka na stół

Dwustronna mini tabliczka z drewnianą ramą posiada również inne zastosowanie. Możesz wykorzystać ją jako ramkę na zdjęcia lub plakat. Jakakolwiek informacja przedstawiona w taki sposób, z pewnością przyciągnie uwagę klientów! Z jednej strony umieść mini plakat, a z drugiej zaszalej przy użyciu pisaków kredowych. Możesz iść o krok dalej i umieścić czystą tabliczko-ramkę na stolikach wraz z markerami. Po co? Niech klienci napiszą lub narysują cokolwiek chcą. Gwarantujemy, że dostarczysz im mnóstwo radości podczas oczekiwania na posiłek.

Mini potykacz w domu?

Oczywiście, że tak! Tabliczka jest lekka, dzięki czemu możesz ją stale przenosić do różnych pomieszczeń, w zależności od tego gdzie będzie Ci potrzebna. Twoja pociecha może ćwiczyć na niej pisanie i rysowanie. Jeśli chcesz uczyć się języka obcego, zapisuj codziennie kilka słówek i umieść ją w miejscu, w którym dużo przebywasz. Spróbuj użyć jej jako nowoczesną ramkę na zajęcia. Z przodu umieść zdjęcie np. ważnej osoby, a z tyłu zapisz jej imię, miejsce i datę danego wydarzenia lub cokolwiek chcesz!

Pisanie i malowanie po tablicach jest niezwykle łatwe, wystarczy użyć naszych markerów kredowych, które dostępne są w aż 11 kolorach i posiadają różne końcówki, które zapewniają precyzyjne uzupełnienie tablicy. Wybierz swoje ulubione kolory i ciesz się głębokimi i trwałymi rysunkami na długo. Stojące tablice kredowe zapewnią.