polecane produkty

Stylowa ozdoby

Stołowa tabliczka kredowa w formie potykacza pełni dwie funkcje: ozdobną i przede wszystkim praktyczną. Przedstawienie menu w takiej formie sprawi, że przyciągniesz uwagę klientów. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Zapisz danie dnia lub aktualną promocję w ciekawej formie. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Minipotykacz sprawdzi się w lokalach gastronomicznych i usługowych.

Druga funkcja produktu

Dwustronna minitabliczka posiada również inne zastosowanie. Może być jak najbardziej ramką na zdjęcie lub plakat. Jakakolwiek informacja przedstawiona w taki sposób, z pewnością przyciągnie uwagę klientów! Z jednej strony umieść poster, a z drugiej zaszalej przy użyciu pisaków kredowych. Możesz iść o krok dalej i umieścić czystą tabliczko-ramkę na stolikach wraz z markerami. Po co? Niech klienci napiszą lub narysują cokolwiek chcą. Gwarantujemy, że dostarczysz im mnóstwo radości podczas oczekiwania na posiłek.

Minipotykacz w domu?

Oczywiście, że tak! Tabliczka jest lekka, dzięki czemu możesz ją stale przenosić do różnych pomieszczeń., Twoja pociecha może ćwiczyć na niej niej pisanie i rysowanie. Jeśli chcesz uczyć się języka obcego, zapisuj codziennie kilka słówek, a gwarantujemy, że produkt Securita ściągnie Twój wzrok na siebie i pomoże Ci przyswajać nowe wyrazy. Spróbuj użyć jej jako nowoczesną ramkę na zajęcia. Z przodu umieść zdjęcie np. ważnej osoby, a z tyłu zapisz jej imię, miejsce i datę danego wydarzenia lub cokolwiek chcesz!

Parametry techniczne:

  • wymiary: 25x15,2x2 cm
  • waga: 0,2 kg
SBS-B-MNI
5 Przedmioty