polecane produkty

Zastosowanie

Precyzyjnie wykonane obrazki to szablony do szyb to produkty maki Securit, które łatwo odrysować. Należy przykleić (najlepiej taśmą klejąca) wzornik, a następnie z drugiej strony można zacząć tworzyć. Baw się kolorami, wykorzystuj ich jak najwięcej. Aby urozmaicić rysunek użyj końcówek markerów o różnej grubości. Odwzorowanie jest naprawdę łatwe i przyjemne! Nie jest to sztywny szablon, który odrysowujesz bezpośrednio, więc wykorzystaj to i dorysuj inne elementy. Możesz również coś napisać, pamiętaj, że masz nieskończenie wiele możliwości.

W lokalach usługowych

Ozdób witrynę swojej kawiarni lub restauracji nietypowym rysunkiem, który niekoniecznie musi być odwzorowaniem charakteru lokalu. Potraktuj to jako coś, co przyciągnie wzrok klientów i wywoła uśmiech na ich twarzy. Użyj wielu kolorów, aby uwaga została skupiona na Twojej witrynie. Podobnie jest w przypadku innych lokali usługowych, typu salony fryzjerskie, kosmetyczne, siłownie.

Szablony warto wykorzystać w gabinetach lekarskich, gdyż w poczekalni jesteśmy zazwyczaj zestresowani, nasz wzrok skupia się na ponurych ścianach i jednolitych płytkach. Przyjemniej byłoby popatrzeć na szybę udekorowaną pięknymi, kolorowymi rysunkami. Kolejnym miejscem, gdzie takie zdobienia powinny się znaleźć to sale przedszkolne i szkolne klasy. Jeżeli chcecie, żeby wzór znalazł się na zewnątrz i martwicie się, ze deszcz spłucze Wasze starania, wystarczy wybrać pisaki wodoodporne (do ich zmywania przeznaczony jest specjalny płyn).

W domu

Dzieci kochają kolory – im więcej, tym lepiej. Dlatego mają intensywne barwy ścian i zabawek (każda w innym kolorze). Istnieje duże prawdopodobieństwo, że pociechy będą zachwycone również taką formą ozdoby szyby. Najważniejsze, że będą mogły same Tworzyć rysunki przy pomocy zmywalnych pisaków kredowych. To świetne ćwiczenie małej motoryki! Warto pamiętać, że nie tylko dzieci mogą mieć świetną zabawę. Dotyczy to również dorosłych, którzy będą mogli odstresować się podczas tworzenia wzoru.

Parametry techniczne:

  • wymiary A2
  • wzory: merry christmas, choinka, bombka

WD-3A2-XM
5 Przedmioty