polecane produkty

Tablica korkowa

Po wejściu do Twojego domu z pewności zwróci uwagę zjawiskową tablica marki SECURIT. Ty i Twoja rodzina będziecie mogli przypinać do niej wszystko, co dla was ważne i o czym chcecie pamiętać. Możecie umieszczać zapiski dnia codziennego lub przypomnienia by już nie zapomnieć o niczym ważnym, np. terminy zebrań, wizyt lekarskich lub spotkań rodzinnych. Tablica to dobre miejsce by przywiesić zdjęcie kogoś bliskiego, pocztówkę z wakacji, przepis na ulubione danie lub listę zakupów.

Gdzie zamontować?

Tablica świetnie będzie wyglądać właściwie w każdym pomieszczeniu w Twoim domu. Zamontuj ją nad Twoim biurkiem i przywieś na niej zapiski potrzebne do pracy. Informacje uporządkowane i umieszczone w jednym miejscu zdecydowanie ułatwią Ci pracę. Zamontowana w kuchni będzie doskonałym miejscem na sporządzoną listę zakupów lub przepisy, a gotowanie od razu stanie się prostsze. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Bardzo dobrze wpisuje się wystrój pokoju Twojego dziecka. Kształt tablicy kojarzy się myśleniem i nauką. Młody człowiek przypnie na niej listę słówek do nauki, plan lekcji. O ile przyjemniej będzie mu odczytywać informacje z tak nietuzinkowej tablicy.  Tablica korkowa to fajne miejsce na przywieszenie zdjęć z przyjaciółmi albo pamiątek z wycieczek szkolnych.

Ozdoba każdego wnętrza

Wydawałoby się, że tablica korkowa nie może być dekoracją. Nic bardziej mylnego! Tablica marki SECURIT wyróżnia się na tle innych doskonale znanych tradycyjnych tablic. Posiada oryginalny kształt dzięki temu stanowi wspaniałą ozdobę każdego wnętrza. Tablica korkowa „chmurka-myśl” będzie doskonale wyglądać również w różnych lokalach usługowych. Przywieszona na ścianie Twojej restauracji albo salonu fryzjerskiego będzie idealnym miejscem do umieszczenia informacji dla klientów. Twoi kliencie od razu po wejściu do lokalu zwrócą na nią uwagę i przeczytają co chcesz im przekazać.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 30,5x45,5x0,5 cm
  • waga:  0,2 kg
  • w zestawie: tablica, 6 pinezek, 4 taśmy montażowe
CB-BUBBLE
1 Przedmiot