• -7,00 zł

Tablica korkowa „chmurka-myśl”

58,00 zł
51,00 zł Zniżka 7,00 zł
Brutto
10 dni

Securit

polecane produkty

Przyda się w gastronomii

Cel – zwrócenie uwagi. Po wejściu do Twojego lokalu, wzrok klientów przyciągnie tablica korkowa. Przypinaj do niej promocje na dane dania lub drinki każdego dnia. Chmurka to nowoczesna i niezwykle oryginalna propozycja marki SECURIT. W zestawie dodatkowo otrzymasz 6 pinezek oraz 4 taśmy montażowe. Przypnij kartkę w swojej kawiarni „Która kawa smakuje Ci najbardziej?” i zostaw miejsce, aby Twoi goście mogli wykazać się inwencją twórczą. W restauracji możesz zapytać o ulubione danie, a w pubie o najlepszego drinka.

Gdzie jeszcze?

Tablica znajdzie zastosowanie w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Umieść kartkę z tekstem, który nie pozwoli przejść innym obojętnie obok niego, np.: „Kocham hybrydy, a Ty?”. Nie ma biura, w którym nie przydałaby się korkowa tabliczka. Wybierz nietypową i zabawną ozdobę. Warto pamiętać, że relacje między pracownikami wpływają na jakość pracy, więc nawet tak drobny element może oddziaływać na atmosferę.

W domu

Ile razy widziałeś u znajomych tablice korkowe zawieszone nad biurkiem lub stołem kuchennym? Pewnie nie raz i nie dwa. Czy któryś z nich miał ją w formie innej niż tradycyjnej? Raczej niewielu. Wyróżnij się i zamontuj produkt w salonie, kuchni, biurze lub pokoju dziecięcym. Zostawiaj domownikom miłe wiadomości, utrwalaj słówka z języków obcych, przypnij listę zakupów lub plan lekcji. Nie bądź jak wszyscy!

Parametry techniczne:

  • wymiary: 30,5x45,5x0,5 cm
  • waga:  0,2 kg
  • w zestawie: tablica, 6 pinezek, 4 taśmy montażowe
CB-BUBBLE
100 Przedmioty