polecane produkty

Tablica korkowa Memo

Cel – zwrócenie uwagi. Po wejściu do Twojego domu wzrok Twoich gości przyciągnie zjawiskowa tablica korkowa. Memo to nowoczesna i niezwykle oryginalna propozycja marki SECURIT. Możesz na niej przypiąć kartkę z przepisem swojego ulubionego dania lub najważniejsze zapiski. Zostaw trochę miejsca by inni mogli umieścić to, co dla nich ważne. Dzięki temu tablica będzie cieszyć całą rodzinę. Wykonana z materiałów najlepszej jakości, przez co masz gwarancję długiego użytkowania. Przypinaj do niej zarówno pinezki i szpilki. Możesz powiesić ją na ścianie pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od Ciebie tego, do czego aktualnie będzie Ci potrzebna tablica i jakim miejscu będzie się znajdować. W zestawie dodatkowo otrzymasz 6 pinezek oraz 4 taśmy montażowe.

Gdzie powiesić?

Tablica znajdzie również zastosowanie w pokoju dziecka lub salonie. Świetnie sprawdzi się umieszczona, np. nad biurkiem dziecka, gdzie zamieści swój plan lekcji lub zdjęcie ze znajomymi. Możesz umieścić na niej, np. kartkę z listą zakupów, dzięki czemu o niczym nie zapomnisz podczas wizyty w klepie. Będzie dobrym miejscem na zapisanie daty wizyty lekarskiej albo przypięcie zdjęcia kogoś bliskiego. Z pewnością poprawisz swoim bliskim nastrój, jeśli zostawisz kartkę z napisem „Kocham Cię” lub „Miłego dnia”. Takie ciepłe słowa i drobne gesty z pewnością pozytywnie wpłyną na relacje z bliskimi. Korkowa tabliczka będzie doskonałym uzupełnieniem wystroju Twojego wnętrza.

Ozdoba w Twoim domu

Zapewne wiele razy widziałeś u znajomych tradycyjne tablice korkowe. Być może nawet sam miałeś jedną z nich w pokoju nad biurkiem lub obok łóżka. Z pewnością były one nijaki i nie wyróżniały się z otoczenia. O ile przyjemniej czyta się wiadomości, listę zdań czy choćby listę zakupów z tablicy w oryginalnym kształcie, która sama w sobie stanowi ozdobę wnętrza. Czas zacząć się wyróżniać! Nie bądź jak inni. Ożyw swoje wnętrza i dodaj im trochę nowoczesności.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 28,4x41,2x0,5 cm
  • waga:  0,2 kg
  • w zestawie: tablica, 6 pinezek, 4 taśmy montażowe

CB-MEMO
4 Przedmioty
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

test

test

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie