polecane produkty

Tablica korkowa w kształcie garnka

Tablica korkowa marki SECURIT jest świetną propozycją do Twojego domu. Z pewnością zwróci uwagę każdego, kto na nią spojrzy. Umieść na niej ważne dla Ciebie zapiski. Zapisz wszystko, o czym nie chcesz zapomnieć lub o czym chcesz przypomnieć innym domownikom. Możesz pożegnać się z dobrze znanymi Ci notesami lub samoprzylepnymi karteczkami, które często ‘ozdabiają’ nasze kuchnie. Tablica korkowa jest znakomitym zamiennikiem notatnika, przy czym piękną ozdobą.

Gdzie powiesić?

Dzięki swojemu oryginalnemu kształtowi tablica będzie świetnie wyglądać w kuchni. Produkt marki Securit to rewelacyjna propozycja dla każdego Pana i Pani domu. Miłośnik gotowania na tablicy przywiesi listę składników potrzebnych do ugotowaniu obiadu, kolacji bądź przepis na ulubione danie. Dzięki temu gotowanie będzie jeszcze przyjemniejsze. Teraz podczas gotowanie nie będziesz musiał przewracać kartek książki kucharskiej tylko wystarczy, że spojrzysz na tablicę korkową. Tablica korkowa to z przekonaniem również dobry pomysł na dekoracje lokali gastronomicznych. W restauracjach lub barach będzie odpowiednim miejscem na zamieszczenie cennika lub informacji o daniu dnia. Tablica korkowa marki Securit to doskonała propozycja na prezent dla każdego szefa kuchni lub po prostu miłośnika gotowania, który uwielbia spędzać czas w kuchni, gotując dla siebie i swoich bliskich. Taki praktyczny gadżet z pewnością ułatwi pracę, a dodatkowo nada miejscu wyjątkowego klimatu.

Ozdoba

Tablica korkowa niezaprzeczalnie jest bardzo praktycznym dodatkiem naszych wnętrz. Nie stoi to na przeszkodzie żeby jednocześnie była eleganckim dodatkiem wystroju wnętrz.  Dzięki połączeniu funkcjonalności z walorami estetycznymi znajdzie wielu zwolenników. Unikatowy i niespotykany kształt tablicy wyróżnia ją na tle większości innych na rynku. Każdy lubi otaczać się ładnymi przedmiotami. Zdecydowanie przyjemniej spędza się czas w otoczeniu ładnych przedmiotów.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 29,2x45,5x0,5 cm
  • waga:  0,2 kg
  • w zestawie: tablica, 6 pinezek, 4 taśmy montażowe

CB-POT
5 Przedmioty