polecane produkty

Tablica kredowa w Twoich wnętrzach

Po wejściu do Twojego domu z pewności zwróci uwagę zjawiskową tablica marki SECURIT. Ty i Twoja rodzina będziecie mogli przypinać na niej zapisywać wszystko, co dla was ważne i o czym chcecie pamiętać. Możecie umieszczać zapiski dnia codziennego lub przypomnienia by już nie zapomnieć o niczym ważnym, np. terminy zebrań, wizyt lekarskich lub spotkań rodzinnych. Tablica to dobre na zapisanie listy zakupów, przepisu na ulubione danie lub zostawienie wiadomości bliskiej osobie.

Gdzie powiesić?

Tablica świetnie będzie wyglądać właściwie w każdym pomieszczeniu w Twoim domu. Zamontuj ją nad Twoim biurkiem i umieść na niej zapiski potrzebne do pracy. Informacje uporządkowane i umieszczone w jednym miejscu zdecydowanie ułatwią Ci pracę. Zamontowana w kuchni będzie doskonałym miejscem na sporządzoną listę zakupów lub przepisy, a gotowanie od razu stanie się prostsze. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Bardzo dobrze wpisuje się wystrój pokoju Twojego dziecka. Kształt tablicy kojarzy się myśleniem i nauką. Młody człowiek umieści na niej listę słówek do nauki, plan lekcji. O ile przyjemniej będzie mu odczytywać informacje z tak nietuzinkowej tablicy. 

U Ciebie w domu

Wydawałoby się, że tablica kredowa nie może być dekoracją. Nic bardziej mylnego! Tablica marki SECURIT wyróżnia się na tle innych doskonale znanych tradycyjnych tablic. Posiada oryginalny kształt dzięki temu stanowi wspaniałą ozdobę każdego wnętrza. Tablica kredowa „chmurka-myśl” będzie doskonale wyglądać również w różnych lokalach usługowych. Przywieszona na ścianie Twojej restauracji albo salonu fryzjerskiego będzie idealnym miejscem do umieszczenia informacji dla klientów. Twoi kliencie od razu po wejściu do lokalu zwrócą na nią uwagę i przeczytają co chcesz im przekazać.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 27,3x47x0,3 cm
  • waga: 0,1 kg
  • w zestawie: tabliczka, 1 pisak kredowy

FB-BUBBLE
2 Przedmioty