polecane produkty

W oryginalnym wnetrzu

Odważ się wybrać nietypowy wzór, aby zwrócić uwagę każdego kto wejdzie do twojego domu Możesz zapisywać na niej ważne informacje, np. promocję na dane danie każdego dnia. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla swoich gości. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść. Zapisz na tablicy wiadomość jaką chcesz przekazać bliskiej Ci osobie lub zostaw jej miłą wiadomość.

 Gdzie powiesić??

Tablica będzie wspaniale wyglądać w każdym wnętrzu. Idealnie wpasuje się do pomieszczenia urządzonego w prawie każdym stylu. Możesz zawiesić tabliczkę w salonie albo kuchni. Będzie idealnym miejscem na zapisanie przepisu lub listy zadań. Dodatkowo tablica będzie świetnym gadżetem w  salonie fryzjerskim/kosmetycznym, sklepie, na siłowni lub w jakimkolwiek innym miejscu. Zapisz miłe słowo, promocję dnia, motto motywacyjne lub hasło z dostępem do Internetu. Idź o krok dalej i daj „pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Wybór pisaków kredowych jest naprawdę ogromny. Dotyczy nie tylko szerokiej gamy kolorów, ale możesz dobrać szerokość końcówki odpowiednią dla Ciebie.


Nie może zabraknąć go u Ciebie w domu

Po pierwsze wyrób marki Securit ozdobi Twoje wnętrze i wkomponuje się w każdy styl pomieszczenia. Zaplanujesz dzień, nie zapomnisz o wizycie u stomatologa oraz o treningu dziecka. Zapamiętasz więcej słówek z języka obcego. Pisanie po idealnie gładkiej powierzchni to sama przyjemność, a wybór kolorowych pisaków o różnej szerokości końcówki da Ci pole do popisu. Satysfakcja z pisania dotyczy zarówno dzieci i dorosłych. Powieś tabliczkę w salonie, przedpokoju, kuchni, sypialni, pokoju dziecięcym, a nawet w łazience! Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.

 

Parametry techniczne:

  • wymiary:14x21,6x1cm;
  • waga: 0,05 kg;
  • w zestawie: 7 sztuk
W3D-BUTTERFLY
9 Przedmioty