polecane produkty

Ciekawa tablica

Tablica kredowa w kształcie strzałki z delikatnie zaokrąglonymi rogami na nóżce wykonanej z jasnego drewna. Noga zakończona jest szpicem, aby można było ją wbić np. w ziemię.  Powierzchnia tablicy jest perfekcyjnie gładka, dlatego pisanie po niej to sama przyjemność. Ponadto jest odporna na wstrząsy, zarysowania, różne warunki pogody oraz promieniowanie UV, więc jak najbardziej może stać na zewnątrz. Do rysunków i pisania po niej możesz z powodzeniem użyć markerów dostępnych w naszej ofercie. Markery występują w różnych rozmiarach i aż jedenastu kolorach. Są bardzo łatwe w użycie, a gdy chcemy coś zmienić wystarczy tablice przetrzeć mokrą gąbką.

Wykorzystanie

Dekorowanie tablicy będzie świetna zabawą dla dzieci. Tablicę można postawić w pokoju opartą o dowolny mebel lub wbić w ziemię na podwórku i dać dziecku ponieść się wyobraźni. Pobaw się razem z nim i przez chwile również poczuj się jak dziecko. Daj się ponieść wodzy fantazji Produkt świetnie sprawdzi w ogródkach restauracyjnych, gdyż można zapisać na niej menu, narysować przekrój kawy lub drinka i podać cenę. Wbij w ziemię, w pobliżu zostaw markery i pozwól dzieciom rysować. Gwarantujemy świetną zabawę, rodzice będą mogli wypić na spokojnie kawę. Taki niewielki element, który może sprawić, że dorośli wrócą do Twojego lokalu ze swoimi pociechami. Postaw tablicę w ogrodzie na przyjęciu weselnym, narysuj eleganckie zdobienia, napisz coś miłego dla weselników. Możesz oznaczyć różne miejsca na tym przyjęciu, np. „candy bar”, „fontanna czekoladowa”, „drinki”, „fotobudka” itp.

W domu

Chcesz urozmaicić swoje podwórko? Postaw tablicę przy swoich grządkach i napisz „ogródek warzywny”. Wbij ją w piaskownicę lub obok niej. Dzieci będą wniebowzięte, a ponadto pisanie po tabliczce to świetne ćwiczenie małej motoryki. Wymyślaj pociechom różne zabawy i połącz to z elementami edukacyjnymi, wykorzystaj to, iż tablica jest dwustronna. Możecie grać w przeróżne gry, tworzyć zgadywanki oraz rebusy. Spędzisz czas ze swoim dzieckiem przyjemnie i pożytecznie.

  • Parametry techniczne:

  • wymiary: 67x49,2x0,2 cm
  • waga 0,3 kg
FBS-ARROW
4 Przedmioty