polecane produkty

Cel – przyciągnięcie uwagi

Odważ się wybrać nietypowy wzór, aby przyciągnąć wzrok rodziny i przyjaciół którzy odwiedzają Twój dom. Możesz zapisywać na niej ważne dla wszystkich domowników informacje, np. termin wizyt lekarskich, zebrań szkolnych lub po prostu informacje, o których nie chcesz zapomnieć. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla swoich gości. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść. Zapisz nazwy profili w mediach społecznościowych, aby goście kawiarni, restauracji, pubu czy food trucka mieli dostęp do witryny. 

W Twoim domu

Tablica kredowa w tak oryginalnym kształcie będzie ciekawą dekoracją w pokoju każdego miłośnika dinozaurów. Jeśli Twoje dziecko jest fanem tych prehistorycznych istot możesz zawiesić tablicę w jego pokoju, gdzie będzie mogło sporządzać swoje prywatne notatki lub tworzyć rysunki z pomocą markerów kredowych dostępnych w naszej ofercie. Umieść tabliczkę w salonie fryzjerskim/kosmetycznym, sklepie, na siłowni lub w jakimkolwiek innym miejscu. Zapisz miłe słowo, promocję dnia, motto motywacyjne lub hasło z dostępem do Internetu. Idź o krok dalej i daj „pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Wybór pisaków kredowych jest naprawdę ogromny. Dotyczy nie tylko szerokiej gamy kolorów, ale możesz dobrać szerokość końcówki odpowiednią dla Ciebie.

Oryginalna ozdoba wnętrz

Taka ozdoba pasuje do każdego pomieszczenia, pięknie wkomponuje się w każdy styl wnętrza. Nietypowa, ciekawa dekoracja zaskoczy gości, którzy Cię odwiedzą. Zawieś ją w salonie, kuchni, przedpokoju, pokoju nastolatka lub gdzie tylko chcesz. Użyj jej do zabawy z dzieckiem, ćwiczcie pisanie i czytanie, tabliczkę mnożenia oraz naukę słówek z języków obcych. Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.

 

Parametry techniczne:

  •  wymiary: 38,5x48x0,3 cm
  • waga: 0,1 kg
  • w zestawie: tabliczka, 1 pisak kredowy

FB-DINO
100 Przedmioty