• -25,00 zł

Zestaw 6 kwadratowych tablic kredowych XXL 40x40cm

115,00 zł
90,00 zł Zniżka 25,00 zł
Brutto
10 dni

Securit

polecane produkty

Gastronomia

Zestaw 6 tablic kredowych w rozmiarze XXL to absolutny hit! Istnieje niezliczona liczba kombinacji zawieszenia tabliczek. Mogą znajdować się obok sobie, na różnych wysokościach, jak i będą świetnie wyglądać w różnych miejscach Twojego lokalu. Wykorzystaj je jako punkty informacyjne lub menu. Puść wodze fantazji i nie bój się rysować. Szeroka gama kolorów oraz grubość końcówek pisaków kredowych umożliwią Ci stworzenie treści przyciągających uwagę. Jeśli nie masz pomysłu co narysować w Twojej kawiarni lub restauracji, skorzystaj z gotowych szablonów.

Lokale usługowe, sklepy

Sklepy są miejscem, w którym powinny zagościć tabliczki marki Securit. Jakie sklepy? Każde! Spożywcze, odzieżowe, obuwnicze, pasmanterie czy księgarnia. Zyskasz nie tylko tablicę informacyjną, ale jednocześnie nowoczesną i stylową ozdobę. Zapisz na nich aktualne ceny produktów, godziny otwarcia lub po prostu miłe słowo dla klientów. Warto pamiętać, że w lokalach usługowych typu salony kosmetyczne/fryzjerskie spędzamy zazwyczaj dłuższą chwilę. Obecnie jako klienci stawiamy na jakość usług, ale wnętrze, w którym się znajdujemy często decyduje o tym, czy będziemy chcieli skorzystać właśnie z tego miejsca. Dlatego warto udekorować je nowoczesnymi i praktycznymi przedmiotami.

Dom

Nie masz pomysłu na ozdobienie ścian? Wybierz tablice w ramach, które udekorują przedpokój, kuchnię, salon, sypialnię i oczywiście pokój dziecięcy. Zapisz miłe słowo członkom rodziny, potraktuj ten produkt jako świetną zabawę z dziećmi. Ćwicz ze swoimi pociechami czytanie i pisanie. Dzięki kolorowym pisakom kredowym treść tekstu można zmieniać tak często, jak tylko ma się ochotę. Wystarczy przetrzeć gładką powierzchnię kredową wilgotną ściereczką lub gąbką i znów będziesz mieć pole do popisu.

Parametry techniczne:

  •  wymiary: 40x40 cm
  • w zestawie: 6 tablic, 30 tasiemek montażowych
  • waga: 1,35 kg

FB-XXL
100 Przedmioty