polecane produkty

Zestaw tablic kredowych

Zestaw 6 tablic kredowych w rozmiarze XXL to absolutny hit! Istnieje niezliczona liczba kombinacji zawieszenia tabliczek. Mogą znajdować się obok sobie, na różnych wysokościach, jak i będą świetnie wyglądać w różnych miejscach Twojego domu. Wykorzystaj je jako miejsce do zapisywania ważnych notatek lub informacji dla innych domowników. Puść wodze fantazji i nie bój się rysować. Szeroka gama kolorów oraz grubość końcówek pisaków kredowych umożliwią Ci stworzenie treści przyciągających uwagę. Jeśli nie masz pomysłu co narysować na swoich tablicach skorzystaj z gotowych szablonów.

Gdzie powiesić?

Kredowe tablice marki Securit będą dobrze wyglądać w każdym pomieszczeniu Twojego domu. Możesz wieszać je wszystkie razem, ułożone w dowolnej konfiguracji lub każdą z osobno. Są niezwykle praktyczne. Powieszone w pokoju dziecka ozdobią jego ściany i jednocześnie będą miejscem na zapiski. Sklepy są również miejscem, w którym powinny zagościć tabliczki marki Securit. Jakie sklepy? Każde! Spożywcze, odzieżowe, obuwnicze, pasmanterie czy księgarnia. Zyskasz nie tylko tablicę informacyjną, ale jednocześnie nowoczesną i stylową ozdobę. Zapisz na nich aktualne ceny produktów, godziny otwarcia lub po prostu miłe słowo dla klientów. Warto pamiętać, że w lokalach usługowych typu salony kosmetyczne/fryzjerskie spędzamy zazwyczaj dłuższą chwilę. Obecnie jako klienci stawiamy na jakość usług, ale wnętrze, w którym się znajdujemy często decyduje o tym, czy będziemy chcieli skorzystać właśnie z tego miejsca. Dlatego warto udekorować je nowoczesnymi i praktycznymi przedmiotami.

Dom

Nie masz pomysłu na ozdobienie ścian? Wybierz tablice w ramach, które udekorują przedpokój, kuchnię, salon, sypialnię i oczywiście pokój dziecięcy. Zapisz miłe słowo członkom rodziny, potraktuj ten produkt jako świetną zabawę z dziećmi. Ćwicz ze swoimi pociechami czytanie i pisanie. Dzięki kolorowym pisakom kredowym treść tekstu można zmieniać tak często, jak tylko ma się ochotę. Wystarczy przetrzeć gładką powierzchnię kredową wilgotną ściereczką lub gąbką i znów będziesz mieć pole do popisu.

Parametry techniczne:

  •  wymiary: 40x40 cm
  • w zestawie: 6 tablic, 30 tasiemek montażowych
  • waga: 1,35 kg

FB-XXL
4 Przedmioty