polecane produkty

W Twoim domu

Fenomenalna tabliczka kredowa w nowoczesnej formie sprawi, że przyciągniesz uwagę każdego odwiedzającego Cię gościa. Możesz zapisywać na niej ważne informacje. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla swoich gości. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść.

 

Gdzie jeszcze?

„Kredowe serce” będzie idealną dekoracją w pokoju małej dziewczynki. Z pomocą markerów kredowych będzie mogła tworzyć własne obrazy i dzieła sztuki. Po przetarciu tablicy gąbka można od nowa tworzyć nowe rysunki. Uniwersalny wzór tablicy sprawie, że odnajdzie się w każdym wnętrzu i doda uroku Twojemu salonowi i kuchni.  Doskonale sprawdzi się też w sklepach, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, na siłowniach, w szkołach i biurach. Zapisuj na nim ważne wydarzenia, przekazuj komunikaty swoim gościom w nietypowy sposób. Idź o krok dalej i daj „pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Wybór pisaków kredowych jest naprawdę ogromny. Dotyczy nie tylko szerokiej gamy kolorów, ale możesz dobrać szerokość końcówki odpowiednią dla Ciebie. Powieś kilka obok siebie, w pionie, w poziomie lub jakkolwiek chcesz.

U Ciebie w domu

Po pierwsze wyrób marki Securit ozdobi Twoje wnętrze i wkomponuje się w każdy styl pomieszczenia. Zaplanujesz dzień, nie zapomnisz o wizycie u stomatologa oraz o treningu dziecka. Zapamiętasz więcej słówek z języka obcego. Pisanie po idealnie gładkiej powierzchni to sama przyjemność, a wybór kolorowych pisaków o różnej szerokości końcówki da Ci pole do popisu. Satysfakcja z pisania dotyczy zarówno dzieci i dorosłych. Powieś tabliczkę w salonie, przedpokoju, kuchni, sypialni, pokoju dziecięcym, a nawet w łazience! Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.

 

Parametry techniczne:

  • wymiary: 30x36x0,3 cm
  • waga: 0,1 kg
  • w zestawie: tabliczka, 1 pisak kredowy

FB-HEART
2 Przedmioty