polecane produkty

Oryginalna ozdoba ścian

Fenomenalne tabliczki kredowe w nowoczesnej formie to wyszukana ozdoba ścienna do każdego wnętrza. Tablice w formie puzzli posiadają dużą powierzchnię. W krótkim czasie możemy zmienić wygląd każdego pomieszczenia. Montaż odbywa się za pomocą załączonych w zestawie taśm dwustronnych, rozmieszczenie puzzli to indywidualna sprawa. Każdy może to zrobić według uznania, tym samym tworząc niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju ozdoby ścienne. Na tabliczkach ściennych możemy zamieszczać treści bądź rysunki. Jeżeli nam się znudzi wystarczy zmazać i zacząć od nowa. Do tablic polecamy markery kredowe Securit, które dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Pisaki nie pylą jak tradycyjna kreda i są bardzo wygodne w użyciu. Nawet małe rączki poradzą sobie z malowaniem.

Tablice kredowe w lokalach handlowych

Tablice posiadają uniwersalny wzór i kolor, który dopasuje się do niemal każdego wnętrza. Nie ważne, gdzie je powiesisz i w jakim stylu jest obecnie urządzone to wnętrze. Nic nie zaburzy harmonii i spokoju w Twoim domu, a z pewnością zwróci uwagę odwiedzających Cię gości. Puzzle XXL sprawdzą się tak naprawdę wszędzie, w sklepach, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, na siłowniach, w szkołach i biurach. Można je wykorzystywać jako ozdobę lub nośnik reklamy. Produkt wielorazowego użytku. Zapisuj na nich ważne wydarzenia, przekazuj komunikaty swoim gościom w nietypowy sposób. Idź o krok dalej i daj „pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Wybór markerów kredowych jest naprawdę ogromny. Dotyczy nie tylko szerokiej gamy kolorów, ale możesz dobrać szerokość końcówki odpowiednią dla Ciebie. Powieś kilka obok siebie, w pionie, w poziomie lub jakkolwiek chcesz.

Tablica puzzle w domu

Puzzle najczęściej wykorzystywane są przez naszych klientów w pokojach dziecięcych oraz  biurach. Dzieci uwielbiają na nich pisać. Zabawa jest super. Dziecko ćwiczy rączkę, spędza kreatywnie czas a rodzic ma czyste ściany. Każdy jest zadowolony. Z Black Decor stworzysz przestrzeń do rozwoju o unikalnym wyglądzie. Duże puzzle kredowe to miejsce gdzie możesz zapisywać dziecku plan lekcji, obowiązki ale także słówka do nauki czy też ważne daty. Miejsce na miłe słowa dla bliskich. Dlaczego nie. Baw się z całą rodziną. Nasze tablice kredowe sprawiają radość niezależnie od wieku. Powieś tabliczkę w salonie, przedpokoju, kuchni, sypialni, pokoju dziecięcym, a nawet w łazience! Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.

Parametry techniczne:

  • wymiary: 40x29,6x1 cm cm
  • waga: 0,2 kg
  • w zestawie: 6 tabliczek w formie puzzli.

FB-PUZZLE
3 Przedmioty