polecane produkty

Obowiązkowo w każdym domu

Oryginalna tabliczka kredowa w nowoczesnej formie sprawi, że przyciągniesz uwagę każdego Twojego przyjaciela, który odwiedzi cię w domowym zaciszu. Możesz zapisywać na niej ważne informacje dla całej Twojej rodziny, np. daty wizyt lekarskich, zebrań szkolnych lub spotkań rodzinnych. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla swoich gości. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść.

Gdzie jeszcze?

„Kredowy kieliszek” sprawdzi się dosłownie wszędzie. Będzie idealnym uzupełnieniem dekoracji kuchennych. Zapisuj na tablicy kredowej listę zakupów lub przepis na ulubione danie. Świetnym miejscem na umieszczenie tego produktu jest również salon. Tak oryginalna tablica będzie idealnie wyglądać również, np. sklepach, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, na siłowniach, w szkołach i biurach. Produkt przyciągnie uwagę i cel zostanie osiągnięty. Zapisuj na nim ważne wydarzenia, przekazuj komunikaty swoim gościom w nietypowy sposób. Idź o krok dalej i daj „pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Wybór pisaków kredowych jest naprawdę ogromny. Dotyczy nie tylko szerokiej gamy kolorów, ale możesz dobrać szerokość końcówki odpowiednią dla Ciebie.

W domu

Wyrób marki Securit ozdobi Twoje wnętrze i wkomponuje się w każdy styl pomieszczenia. Zaplanujesz dzień, nie zapomnisz o wizycie u stomatologa oraz o treningu dziecka. Zapamiętasz więcej słówek z języka obcego. Pisanie po idealnie gładkiej powierzchni to sama przyjemność, a wybór kolorowych pisaków o różnej szerokości końcówki da Ci pole do popisu. Satysfakcja z pisania dotyczy zarówno dzieci i dorosłych. Powieś tabliczkę w salonie, przedpokoju, kuchni, sypialni, a nawet w łazience! Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki. Wybierz praktyczną ozdobę, jakiej nie ma nikt!

 

Parametry techniczne:

  • wymiary: 50x23,5x0,3 cm
  • waga: 0,1 kg
  • w zestawie: tabliczka, 1 pisak kredowy

FB-GLASS
5 Przedmioty