polecane produkty

Koniecznie w Twoim domu

Nowoczesna tablica kredowa stanie się głównym punktem w Twoim domu, który przyciągnie wzrok odwiedzających Cię gości. Możesz zapisywać na niej ważne informacje, np. listę zadań do wykonania, listę zakupów lub po prostu sporządzać notatki zamiast na tradycyjnym notatniku. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla swoich gości. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść. Nie bój się zaszaleć!

Gdzie jeszcze?

„Tablicowa butelka” sprawdzi się doskonale w każdym wnętrzu urządzonym w dowolnym stylu. Doskonale będzie wyglądać powieszona w kuchni lub salonie. Świetnym miejscem dla tego typu produktu będą również sklepy, restauracje, kawiarnie lub bary. Zapisuj na nim ważne wydarzenia, przekazuj komunikaty swoim gościom w nietypowy sposób. Idź o krok dalej i daj „pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Wybór pisaków kredowych jest naprawdę ogromny. Dotyczy nie tylko szerokiej gamy kolorów, ale możesz dobrać szerokość końcówki odpowiednią dla Ciebie. Powieś kilka obok siebie, w pionie, w poziomie lub jakkolwiek chcesz.

W domu

Wyrób marki Securit ozdobi Twoje wnętrze i wkomponuje się w każdy styl pomieszczenia. Zaplanujesz dzień, nie zapomnisz o wizycie u stomatologa oraz o treningu dziecka. Zapamiętasz więcej słówek z języka obcego. Pisanie po idealnie gładkiej powierzchni to sama przyjemność, a wybór kolorowych pisaków o różnej szerokości końcówki da Ci pole do popisu. Satysfakcja z pisania dotyczy zarówno dzieci i dorosłych. Powieś tabliczkę w salonie, przedpokoju, kuchni, sypialni, pokoju dziecięcym, a nawet w łazience! Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.

 

Parametry techniczne:

  • wymiary: 49,7x19,5x0,3 cm
  • waga: 0,1 kg
  • w zestawie: tabliczka, 1 pisak kredowy

FB-BOTTLE
100 Przedmioty