polecane produkty

W każdym wnętrzu

Fenomenalna tabliczka kredowa w nowoczesnej formie sprawi, że przyciągniesz uwagę każdego z odwiedzających Cię gości. Możesz zapisywać na niej ważne dla Ciebie i Twoich bliskich informacje.  Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) jesteś w stanie nanosić treści w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla swoich bliskich. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść.

Gdzie jeszcze?

„Kredowe jabłko” będzie doskonałym pomysłem na dekoracje dziecięcego pokoju. Namalowane kolorowymi markerami obrazy będą oryginalna dekoracją jego wnętrza. Tablica kredowa w tak oryginalnym kształcie to dobre rozwiązanie również dla sklepów, salonów fryzjerskich, kosmetycznych, siłowni, szkół i biur. Zapisuj na nim ważne wydarzenia, przekazuj komunikaty swoim gościom w nietypowy sposób. Idź o krok dalej i daj „pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Wybór pisaków kredowych jest naprawdę ogromny. Dotyczy nie tylko szerokiej gamy kolorów, ale możesz dobrać szerokość końcówki odpowiednią dla Ciebie. Tablica w kształcie jabłka będzie świetnie współgrać z dekoracjami Twojej kuchni oraz salonu. Zapisuj na niej listę zakupów i przepisy na ulubione dania.

Nie może zabraknąć jej u Ciebie w domu

Po pierwsze wyrób marki Securit ozdobi Twoje wnętrze i wkomponuje się w każdy styl pomieszczenia. Zaplanujesz dzień, nie zapomnisz o wizycie u stomatologa oraz o treningu dziecka. Zapamiętasz więcej słówek z języka obcego. Pisanie po idealnie gładkiej powierzchni to sama przyjemność, a wybór kolorowych pisaków o różnej szerokości końcówki da Ci pole do popisu. Satysfakcja z pisania dotyczy zarówno dzieci i dorosłych. Powieś tabliczkę w salonie, przedpokoju, kuchni, sypialni, pokoju dziecięcym, a nawet w łazience! Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.

 

Parametry techniczne:

  •  wymiary: 31,6x29,1x0,3 cm
  • waga: 0,1 kg
  • w zestawie: tabliczka, 1 pisak kredowy

FB-APPLE
100 Przedmioty