polecane produkty

Oryginalna ozdoba

Odważ się wybrać nietypowy wzór, aby przyciągnąć wzrok Twoich gości. Zapisuj na niej codzienne zapiski, wszystkie informacje, o których nie chcesz zapomnieć. Tablica jest świetnym miejscem do zamieszczania informacji dla swoich bliskich. Zapisz listę zakupów, przepis na ulubione danie lub informacje dla Twoich bliskich. Dzięki łatwemu zmywaniu (wystarczy przetrzeć mokrą gąbeczką) możesz nanosić treść w formie napisów i rysunków zawsze, gdy masz taką potrzebę. Napisz lub narysuj coś miłego dla odwiedzających Cię przyjaciół i rodziny. Jeśli nie masz pomysłu na rysunek skorzystaj z gotowych szablonów dostępnych w naszej ofercie. Użyj różnych kolorów pisaków kredowych, aby urozmaicić Twoją treść. Zapisz nazwy profili w mediach społecznościowych, aby goście kawiarni, restauracji, pubu czy food trucka mieli dostęp do witryny. 

Gdzie powiesić?

Zawieś tabliczkę w pokoju dziecka. Możesz użyć markerów z  naszej oferty i tworzyć z dzieckiem autorskie rysunki. Używając tablic kredowych w innych oryginalnych kształtach możesz stworzyć niezwykłą kompozycję. Jej uniwersalny wygląd sprawia, że będzie dobrze wyglądać w każdym wnętrzu. Umieść tablicę w kuchni, salonie lub przedpokoju, a nawet łazience. Tabliczka sprawdzi się również w salonie fryzjerskim/kosmetycznym, sklepie, na siłowni lub w jakimkolwiek innym miejscu. Zapisz miłe słowo, promocję dnia, motto motywacyjne lub hasło z dostępem do Internetu. Idź o krok dalej i daj „pobawić się” klientom. Zostaw przy tablicy pisaki kredowe, a odwiedzający czy współpracownicy na pewno zostawią po sobie ślad. Wybór pisaków kredowych jest naprawdę ogromny. Dotyczy nie tylko szerokiej gamy kolorów, ale możesz dobrać szerokość końcówki odpowiednią dla Ciebie.

 U Ciebie w domu

Taka ozdoba pasuje do każdego pomieszczenia, pięknie wkomponuje się w każdy styl wnętrza. Nietypowa, ciekawa dekoracja zaskoczy gości, którzy Cię odwiedzą. Zawieś ją w salonie, kuchni, przedpokoju, pokoju nastolatka lub gdzie tylko chcesz. Użyj jej do zabawy z dzieckiem, ćwiczcie pisanie i czytanie, tabliczkę mnożenia oraz naukę słówek z języków obcych. Produkt jest odporny na zarysowania, promieniowanie UV oraz upadki.

 

Parametry techniczne:

  • wymiary: 49x30x0,3 cm
  • waga: 0,1 kg
  • w zestawie: tabliczka, 1 pisak kredowy

 

FB-CLOUD
3 Przedmioty