polecane produkty

Idealny do Twoich wnętrz

Po wejściu do Twojego domu, wzrok Twoich gości z pewnością przyciągnie letter board. Zapisuj na niej wszystkie ważne dla Ciebie informacje. Daty ważnych spotkań, wizyt lekarskich. Drewniane półki ścienne na litery to nowoczesna i niezwykle ciekawa propozycja marki SECURIT. W zestawie znajduje się 360 różnych liter, cyfr i symboli. Zostaw wiadomość dla bliskiej osoby. Wywołaj uśmiech na twarzy kogoś ukochanego zostawiając wiadomość „Kocham Cię”.

Stylowa ozdoba

Oprócz tego, że Letter shelf jest niezwykle praktycznym i pomocnym gadżetem doskonale wygląda w każdym wnętrzu. Nienachalny wygląd produktu sprawia, że dobrze prezentuje się w pomieszczeniach urządzonych w każdym stylu. Umieść letter board w salonie lub sypialni i umieszczaj najważniejsze notatki. Board shelf znajdzie zastosowanie w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Umieść napis, który nie pozwoli przejść innym obojętnie obok niego, np.: „Kocham hybrydy, a Ty?”. Zawieś produkt w swoim biurze, a gwarantujemy, że Twoi współpracownicy będą zostawiać Ci zabawne wiadomości. Warto pamiętać, że relacje między pracownikami wpływają na jakość pracy, więc nawet tak drobny element może oddziaływać na atmosferę.

W domu

Literowa tablica to nowość na rynku, dlatego z pewnością niewielu Twoich znajomych posiada taką dekorację. Wyróżnij się i zamontuj letter shelf w salonie, kuchni, biurze lub pokoju dziecięcym. Zostawiaj domownikom miłe wiadomości, utrwalaj słówka z języków obcych. Ucz swoje pociechy czytać i liczyć. Aby ćwiczyć z dziećmi naukę możesz zawiesić produkt na takiej wysokości, aby maluchy nie musiały się wspinać. Gwarantujemy świetną zabawę!

Parametry techniczne:

  •  wymiary: 30x30x2 cm
  • waga: 0,5 kg
  • w zestawie: 360 elementów (litery, cyfry, symbole), zestaw montażowy

WLB-TE-30-30
1 Przedmiot