• -8,00 zł

Tablica na litery w drewnianej ramie 30x30x2cm

98,00 zł
90,00 zł Zniżka 8,00 zł
Brutto
10 dni

Securit

polecane produkty

Idealny do lokali gastronomicznych

Po wejściu do Twojego lokalu, wzrok klientów przyciągnie letter board. Zapisuj na niejpromocje na dane dania lub drinki każdego dnia. Drewniane półki ścienne na litery to nowoczesna i niezwykle ciekawa propozycja marki SECURIT. W zestawie znajduje się 360 różnych liter, cyfr i symboli. W kawiarni zaproś gości poprzez zapisanie tekstu „Chcesz spróbować najlepszej kawy w mieście?”. W pubie ułóż z liter butelkę piwa, a w restauracji napisz: „Spróbuj dania głównego, a deser dostaniesz w prezencie”.

Stylowa ozdoba

Board shelf znajdzie zastosowanie w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Umieść napis, który nie pozwoli przejść innym obojętnie obok niego, np.: „Kocham hybrydy, a Ty?”. Zawieś produkt w swoim biurze, a gwarantujemy, że Twoi współpracownicy będą zostawiać Ci zabawne wiadomości. Warto pamiętać, że relacje między pracownikami wpływają na jakość pracy, więc nawet tak drobny element może oddziaływać na atmosferę.

W domu

Literowa tablica to nowość na rynku, dlatego z pewnością niewielu Twoich znajomych posiada taką dekorację. Wyróżnij się i zamontuj letter shelf w salonie, kuchni, biurze lub pokoju dziecięcym. Zostawiaj domownikom miłe wiadomości, utrwalaj słówka z języków obcych. Ucz swoje pociechy czytać i liczyć. Aby ćwiczyć z dziećmi naukę możesz zawiesić produkt na takiej wysokości, aby maluchy nie musiały się wspinać. Gwarantujemy świetną zabawę!

Parametry techniczne:

  •  wymiary: 30x30x2 cm
  • waga: 0,5 kg
  • w zestawie: 360 elementów (litery, cyfry, symbole), zestaw montażowy

WLB-TE-30-30
98 Przedmioty