Okładki skórzane na menu, karty dań - przeznaczenie kart menu

Oferta skórzanych opraw obejmuje menu w dwóch rozmiarach, płatnik oraz podkładki. Produkty doskonale sprawdzają się zarówno w barze, restauracji, jak i hotelu. Do wyboru w kilku odcieniach i strukturach, dzięki czemu wkomponują się w każdy wystrój lokalu i spełnią oczekiwania tych najbardziej wymagających. Twarde i mocne oprawy są na tyle stabilne, że można je postawić pionowo na każdym ze stolików, dzięki czemu nie zajmą dużo miejsca. Może to pomóc w przyciągnięciu uwagi klienta i zachęceniu go do zamówienia kolejnego dania z karty.

Okładki menu z ekoskóry

Karty menu do restauracji wykonane są w 100% z naturalnej ekoskóry. Łatwe w utrzymaniu czystości, wystarczy przetrzeć, by utrzymać ich estetyczny wygląd. Materiał w pełni wodoodporny zapewni ochronę karty przed wilgocią, na przykład rozlanym napojem. Jest on również odporny na zarysowania, co daje gwarancję długiej żywotności. Oprawy menu występują w dwóch rozmiarach – a4 oraz a5. W kolekcji znajdują się również nowoczesne podkładki dostępne w dwóch odcieniach, które stylem współgrają z oprawami i tworzą eleganckie komplety. Każda oprawa posiada metalową płytkę z napisem „menu” oraz dodatkową na własny grawer, na przykład z logo lokalu.

Nowoczesny design

Prosty, ale jednocześnie elegancki styl to cecha charakterystyczna kolekcji skórzanej. Menu do wyboru w kilku odcieniach i strukturach, co daje dużą możliwość wyboru i dopasowania produktu do indywidualnego wystroju lokalu. Dostępne w odcieniach czerni, czerwieni, brązów oraz bieli. Dodane do produktu metalowe płytki nadadzą nowoczesny wygląd. Dzięki dwóm rozmiarom menu dostosują się do Twoich potrzeb i pomysłu. Produkt dobrze wyeksponuje krótkie i treściwe menu, jak i to bardziej rozbudowane. Ilość kartek w produkcie zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Podkładki dostępne w dwóch odcieniach będą dopełnieniem wystroju stolika i zabezpieczą go przed wylanym napojem, czy porysowaniem. Nie odginają się, wysokiej jakości materiał dobrze przylega do blatu. Przyjemne w dotyku, zapewniają komfort dla klienta.