Okładki klasyczne na menu, karty dań - okładki menu oraz płatniki

Klasyczna kolekcja obejmuje okładki na menu w trzech rozmiarach oraz płatniki kelnerskie. Asortyment przeznaczony dla branży gastronomicznej – barów, kawiarni i restauracji. Dobrze sprawdzi się również w hotelach. Wygodna oprawa menu w jasny i przejrzysty sposób przedstawi kartę dań lokalu. Płatniki kelnerskie dopasowane do odcieni karty świetnie spasują się z całością. Produkty praktyczne i wytrzymałe, będą służyć przez długie lata. Oprawy można kupić pojedynczo lub w komplecie dziesięciu sztuk zapakowanych w eleganckie pudełko. Daje to możliwość praktycznego wyeksponowania kart na ladzie lub w innym widocznym dla klienta miejscu.

Jakość marki Securit

Produkty zostały wykonane z pu-materiału, czyli imitacji skóry. Jest ona odporna na zarysowania i zniszczenia, bez problemu można ją czyścić. Obszywane krawędzie dodatkowo przedłużają trwałość. Okładki posiadają kluczowe złote elementy – wygrawerowany napis „Menu” lub rysunek butelki z kieliszkiem oraz metalowe ochraniacze narożników zabezpieczające przed zniszczeniem. Wewnątrz produktu znajduje się specjalny, mocny sznurek przeznaczony do mocowania wkładek. Do każdego menu dołączona jest jedna podwójna wkładka, w którą umieszcza się jadłospis. Natomiast przy bardziej rozbudowanej liście warto zaopatrzyć się w większą ilość. Wkładki można bez problemu kupić na naszej stronie. Dzięki temu budowanie menu nie stawia żadnych ograniczeń.

Wzornictwo

Dwa minimalistyczne wzory oraz delikatne odcienie czerni, brązu i czerwieni sprawiają, że produkty z tej kolekcji sprawdzą się w każdym lokalu. Nowoczesny wzór butelki wina z kieliszkiem będzie ciekawą alternatywą dla standardowego napisu „Menu”. Dodatkowe obszycie ozdobną i mocną nicią dodaje karcie menu nie tylko elegancji, ale również wzmocni ją sprawiając, że posłuży Ci przez długie lata. Aż trzy rozmiary oprawy menu – A4, A45 oraz A5 – dostosują się do wymagań każdego. Płatnik kelnerski będzie świetnym uzupełnieniem klasycznej kolekcji. Wykonany w takim samym stylu świetnie dopełni całość i dobrze się wkomponuje.