Okładki trendy na menu

Okładki trendy na menu, karty dań – Nowoczesna kolekcja kart menu

Kolekcja Trendy na menu to nowoczesna propozycja od marki Securit. Oferta obejmuje oprawy na menu – do kupienia pojedynczo lub w zestawach w ozdobnym pudełku oraz płatniki kelnerskie. Przeznaczone dla branży gastronomicznej oraz hotelarskiej. Duży wybór kolorów daje możliwość dopasowania produktu do każdego wystroju lokalu. Kilka formatów okładek menu pozwala na jasne i przejrzyste przedstawienie propozycji dań lokalu. Swoim eleganckim stylem przyciągną wzrok klienta. Płatniki kelnerskie pozwolą w odpowiedni sposób pobrać opłatę od klienta, zaprojektowane tak, by stylem i wykonaniem pasowały do menu.

Wykonanie

Połączenie dwóch różnych struktur to cecha dominująca tej kolekcji. Lewy bok z minimalnie różniącym się kolorem i teksturą od całości nadaje ciekawego charakteru produktu. Karty menu posiadają dodatkowo wzmocnione brzegi ozdobną nicią. Oprawa wykonana z pu-materiału, czyli imitacji skóry. Dzięki temu jest wytrzymała i odporna na zarysowania, będzie służyć przez długie lata. Widoczny napis „MENU” na okładce w prawym dolnym rogu idealnie pasuje do całości. W środku dodany mocny, elastyczny sznurek przeznaczony do trzymania wkładek. Do każdej oprawy dodana jedna, podwójna wkładka, mieszcząca cztery kartki o dostosowanym formacie. Jeżeli posiadasz bardziej rozbudowane menu i obawiasz się, że to nie wystarczy – na naszej stronie znajdziesz wkładki do dokupienia osobno, co da możliwość bardziej rozbudowanej oferty menu.

Rozmiary kart menu

Oprawy menu oraz płatniki dostępne są w kilku kolorach oraz wielkościach, do wyboru z napisem „MENU” lub wygrawerowanym rysunkiem butelki z kieliszkiem do wina. Mocne i eleganckie obszycia oraz połączenie dwóch struktur dają nam przyjemność użytkowania. Dostępne w odcieniach czerni, brązu i granatu, a także ciekawym połączeniu koloru oliwkowego i granatowego. Elastyczny sznurek zamontowany wewnątrz karty menu jest niezawodny i utrzymuje jadłospis tak, że nie wysuwa się poza oprawę. Ciekawym pomysłem jest również zestaw dwudziestu opraw menu w ozdobnym pudełku, które bez problemu można wyeksponować na barowej ladzie czy stoliku.