Okładki Rio Range na menu, karty dań – Wodoodporne karty menu

Oprawy menu z kolekcji „Rio Range” to okładki w nowoczesnej oraz dwóch dostępnych formatach – A4 oraz A5. Zaprojektowane w stylu, który najbardziej będzie pasował do minimalistycznych oraz nowoczesnych wnętrz lokali gastronomicznych i hoteli. Wytrzymała i elastyczna oprawa dobrze będzie eksponowała się na stolikach, przyciągając wzrok klientów. W pełni wodoodporne nie trzeba martwić się o przypadkowe zalanie produktu – wystarczy wytrzeć. Duży wybór kolorów daje możliwość dopasowania okładki do odcieni lokalu.

Chropowata tekstura

Seria „Rio Range” charakteryzuje się nowoczesnym wykonaniem i materiałem, z którego została wykonana. Zdecydowanie różni się od klasycznych opraw menu. Okładki o chropowatej powierzchni są elastyczne, ale jednocześnie trwałe i w pełni wodoodporne. Grawerowana płytka z różnymi wzorami dopełnia cały styl produktu. Do wyboru napis „Menu” lub wzór butelki z kieliszkiem od wina lub sztućców. Dzięki temu dopasują się do każdego rodzaju lokalu. Mogą posłużyć jako oferta menu lub karta win.

Zaokrąglony brzeg z jednej strony jest cechą charakterystyczną. Dostępne w standardowych rozmiarach A4 oraz A5. Posiadają mocny i elastyczny sznurek, który trzyma wewnętrzne wkładki na menu. Do każdej oprawy dodana jedna podwójna wkładka na cztery kartki A4. Jeżeli masz potrzebę bardziej rozbudowanego menu, w naszej ofercie znajdziesz również wkładki menu do dokupienia osobno w różnych rozmiarach.

Design

Niezwykle unikalne i nowoczesne oprawy menu z pewnością przyciągną uwagę Twojego klienta. Przyjemna struktura powoduje, że produkt przyjemnie leży w ręku, dodaje mu to funkcjonalności. Jedną z głównych zalet okładek Rio Range jest duży wybór kolorów, dzięki czemu dopasują się do każdego wnętrza. Kolorystyka zdecydowanie ożywi lokal, ciesząc oko. Odporne na promieniowanie UV, dzięki czemu nie musisz obawiać się o przebarwienia słoneczne. Okładki świetnie sprawdzą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz lokalu bez obaw o zamoczenie czy pobrudzenie. Jeżeli szukasz trwałego i estetycznego produktu, ten będzie idealny.